Skocz do zawartości

BEHAPE

Członkowie
 • Liczba zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana BEHAPE w dniu 16 Sierpnia 2016

Użytkownicy przyznają BEHAPE punkty reputacji!

Reputacja

2 Nie wyróżnia się

O BEHAPE

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Proponuję się wam zapoznać z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1.12.1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe.
 2. Wystarczy BHPowiec z zakładu, o ile ma uprawnienia związane z PPOŻ.
 3. Możesz wydać raz z jakimś poświadczeniem, że pracownik otrzymał taką odzież i tyle. Dokumenty zatrzymujesz, zawsze masz potwierdzenie, że zadbałeś o potrzeby i ochronę pracownika.
 4. Hahaha! To był tylko żarcik z mojej strony . Rozumiem doskonale o co Ci chodzi. Z drugiej strony szkolenie BHP to szkolenie, nie wymyślisz tam żadnych fajerwerków i niesamowitej zabawy.
 5. Zabrzmiało to jakby miał kazać im robić na tych szkoleniach pajacyki, pompki i przysiady Poważniej, myślę, że możesz też spokojnie poszukać jakiś materiałów w internecie, które pomogą Ci skutecznie przemawiać itp. Może jak podszkolisz swoje umiejętności to zniknie ten problem.
 6. Miałem podobny problem, jednak u mnie to załatwił kadrowiec, zapytam go jak rozwiązał ten problem.
 7. Jak najbardziej, miał przerwę jednak przecież dalej był w pracy.
 8. Ja tworzyłem swój własny program, co prawda metodą prób i błędów, jednak z czasem wychodziło mi to coraz lepiej, udoskonalałem, zmieniałem i doszedłem już do takiego programu z którego jestem bardzo zadowolony.
 9. Nie musisz przystosowywać stanowiska pracy dla takiej osoby, jeżeli nie wymaga tego sytuacja i okoliczności. Każdy przypadek trzeba rozpatrywać z osobna, przecież dla kogoś kto ma lekkie orzeczenie o niepełnosprawności i nie wiem, dam taki przykład, nie ma wszystkich palców u stóp nie trzeba już w żaden sposób stanowiska pracy przygotowywać, inaczej znowu będzie się miała sprawa w przypadku osoby, która jeździ na wózku inwalidzkim.
 10. Jak najbardziej gaśnica powinna się znajdować na klatce schodowej, aktualnie już nie mam czasu, żeby Ci znaleźć ten przepis ale wieczorem Ci poszukam źródła. I to dość dziwne, że nie widziałeś jeszcze nigdy gaśnicy na klatce schodowej. To jeden z takich miejsc gdzie gaśnica powinna się znajdować!
 11. BEHAPE

  Kurs BHP przez internet

  Ale ja nie poczułem się zaatakowany przez Ciebie w jakikolwiek sposób czy coś w ten deseń, więc spokojnie. Tylko wymieniamy się opiniami i to w kulturalny sposób więc nie ma żądnego konfliktu. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje i tyle. I pozwoliłem sobie tylko napisać swoją opinię w tym temacie! Pozdrawiam!
 12. BEHAPE

  Kurs BHP przez internet

  Ale ja nie bronię nikomu z tego korzystać, mamy wolną wolę i to decyzja każdego pracodawcy. Ja po prostu preferuję robić szkolenia w firmie bo jestem do tego przyzwyczajony oraz nigdy się na tym nie przejechałem. I nawet wolę zapłacić więcej ale mieć pewność, że uczestnik szkolenia wyniesie z niego jak najwięcej. A jeżeli robiłby je przez internet to takiej pewności moim zdaniem nie ma.
 13. BEHAPE

  Kurs BHP przez internet

  Jeżeli mam jakieś wątpliwości co do tego czy pracownik radzi sobie z przyswajaniem wiedzy w grupie to wysyłam go na szkolenie indywidualne i po problemie. Po za tym szkolenie o przepisach BHP to nie jest fizyka kwantowa i każdy bardziej rozgarnięty człowiek powinien bez problemu sobie poradzić z wiedzą, którą otrzyma.
 14. BEHAPE

  Kurs BHP przez internet

  A ja tam jestem zwolennikiem tradycyjnego szkolenia BHP, kiedy wykonuję się je na miejscu w zakładzie pracy, uczelni itp. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że np Ci studenci nie oszukują i nie korzystają w czasie rozwiązywania tego testu z internetu i wiedzy, która w nim jest. To jawne ściąganie i olewanie totalnie całego szkolenia. W normalnej formie mam przynajmniej kontrolę nad tym czy pracownicy biorą udział w tym szkoleniu. Dla mnie bezsensu, strata pieniędzy. Lepiej to zrobić w stary sprawdzony sposób.
 15. Masz rację! Całkowicie zapomniałem o tym rozporządzeniu! Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...