Skocz do zawartości

BEHAPE

Członkowie
 • Liczba zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana BEHAPE w dniu 16 Sierpnia 2016

Użytkownicy przyznają BEHAPE punkty reputacji!

Reputacja

2 Nie wyróżnia się

O BEHAPE

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wystarczy BHPowiec z zakładu, o ile ma uprawnienia związane z PPOŻ.
 2. Hahaha! To był tylko żarcik z mojej strony . Rozumiem doskonale o co Ci chodzi. Z drugiej strony szkolenie BHP to szkolenie, nie wymyślisz tam żadnych fajerwerków i niesamowitej zabawy.
 3. Zabrzmiało to jakby miał kazać im robić na tych szkoleniach pajacyki, pompki i przysiady Poważniej, myślę, że możesz też spokojnie poszukać jakiś materiałów w internecie, które pomogą Ci skutecznie przemawiać itp. Może jak podszkolisz swoje umiejętności to zniknie ten problem.
 4. Jak najbardziej, miał przerwę jednak przecież dalej był w pracy.
 5. Ja tworzyłem swój własny program, co prawda metodą prób i błędów, jednak z czasem wychodziło mi to coraz lepiej, udoskonalałem, zmieniałem i doszedłem już do takiego programu z którego jestem bardzo zadowolony.
 6. Jak najbardziej gaśnica powinna się znajdować na klatce schodowej, aktualnie już nie mam czasu, żeby Ci znaleźć ten przepis ale wieczorem Ci poszukam źródła. I to dość dziwne, że nie widziałeś jeszcze nigdy gaśnicy na klatce schodowej. To jeden z takich miejsc gdzie gaśnica powinna się znajdować!
 7. BEHAPE

  Kurs BHP przez internet

  Ale ja nie poczułem się zaatakowany przez Ciebie w jakikolwiek sposób czy coś w ten deseń, więc spokojnie. Tylko wymieniamy się opiniami i to w kulturalny sposób więc nie ma żądnego konfliktu. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje i tyle. I pozwoliłem sobie tylko napisać swoją opinię w tym temacie! Pozdrawiam!
 8. BEHAPE

  Kurs BHP przez internet

  Ale ja nie bronię nikomu z tego korzystać, mamy wolną wolę i to decyzja każdego pracodawcy. Ja po prostu preferuję robić szkolenia w firmie bo jestem do tego przyzwyczajony oraz nigdy się na tym nie przejechałem. I nawet wolę zapłacić więcej ale mieć pewność, że uczestnik szkolenia wyniesie z niego jak najwięcej. A jeżeli robiłby je przez internet to takiej pewności moim zdaniem nie ma.
 9. BEHAPE

  Kurs BHP przez internet

  Jeżeli mam jakieś wątpliwości co do tego czy pracownik radzi sobie z przyswajaniem wiedzy w grupie to wysyłam go na szkolenie indywidualne i po problemie. Po za tym szkolenie o przepisach BHP to nie jest fizyka kwantowa i każdy bardziej rozgarnięty człowiek powinien bez problemu sobie poradzić z wiedzą, którą otrzyma.
 10. BEHAPE

  Kurs BHP przez internet

  A ja tam jestem zwolennikiem tradycyjnego szkolenia BHP, kiedy wykonuję się je na miejscu w zakładzie pracy, uczelni itp. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że np Ci studenci nie oszukują i nie korzystają w czasie rozwiązywania tego testu z internetu i wiedzy, która w nim jest. To jawne ściąganie i olewanie totalnie całego szkolenia. W normalnej formie mam przynajmniej kontrolę nad tym czy pracownicy biorą udział w tym szkoleniu. Dla mnie bezsensu, strata pieniędzy. Lepiej to zrobić w stary sprawdzony sposób.
 11. Masz rację! Całkowicie zapomniałem o tym rozporządzeniu! Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę!
 12. Ustawa o ochronie przeciwpożarowej(Dz.U. 2009 nr 178 poz. 1380) Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. 2010 nr 109 poz. 719) Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 25 października 2005r. w sprawie wymagań kwalifikacyjnych oraz szkoleń dla strażaków jednostek ochrony przeciwpożarowej i osób wykonujących czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej (Dz.U. 2005 nr 215 poz. 1823) Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z d
 13. Prawidłowa instrukcja uwzględnia następujące elementy: uwarunkowania ochrony przeciwpożarowej, które wynikają z przeznaczenia, sposobu eksploatacji, realizowanego procesu technologicznego, czy też magazynowania (przechowywania) oraz warunków technicznych obiektu, w tym ryzyka wybuchu; zdefiniowanie wyposażenia w określone urządzenia przeciwpożarowe oraz gaśnice, a także sposoby przeprowadzania ich przeglądów technicznych i zabiegów konserwacyjnych; procedury postępowania w sytuacji pożaru bądź innego zagrożenia; procedury zabezpieczenia prac ryzykownych pod kątem pożaro
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności