Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
R.O.

Strażak podczas szkolenia

8 postów w tym temacie

Hej!

Słuchajcie w jakim wypadku potrzebny jest podczas szkolenia przeciwpożarowego strażak? Sam nie mam pojęcia, moze ktoś z Was będzie wiedział.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Hej!

A jest potrzebny? Z tego co ja sama się orientuję to BHPowiec, który posiada kurs inspektora POŻ może takie szkolenia przeprowadzać, szczerze nie orientuję się kiedy strażak jest potrzebny, u nas w firmie zawsze to robił Pan od BHP i nie było problemu.

Zawsze i tylko i wyłącznie potrzebny jest behapowiec. Nie potrzeba wam żadnego strażaka. Nie wiem w ogóle skąd taki pomysł. Poczekaj jeszcze na opinie innych, ale według mnie nie ma takiej potrzeby. Siedzę w tych tematach i wiem, że nie ma takiej potrzeby. 

Nie jest potrzebny. Podczas takiego spotkania i szkolenia potrzebny jest BHPowiec. Strażak może być pewnego rodzaju urozmaiceniem całej sytuacji. Wtedy jego osoba się naprawdę przydaje. 

Dnia ‎18‎.‎08‎.‎2016 o 09:30, lady_K napisał:

Hej!

A jest potrzebny? Z tego co ja sama się orientuję to BHPowiec, który posiada kurs inspektora POŻ może takie szkolenia przeprowadzać, szczerze nie orientuję się kiedy strażak jest potrzebny, u nas w firmie zawsze to robił Pan od BHP i nie było problemu.

Dokładnie tak, strażak nie jest potrzebny.

U mnie w firmie zawsze szkolenia przeprowadzał strażak, było tak za każdym razem. Wydawało mi się, że strażak jest obowiązkowy jednak widocznie byłem w błędzie. 

Dnia 2.12.2016 o 16:21, Bartosz napisał:

U mnie w firmie zawsze szkolenia przeprowadzał strażak, było tak za każdym razem. Wydawało mi się, że strażak jest obowiązkowy jednak widocznie byłem w błędzie. 

Ja za to w żadnym wypadku nie widziałem, żeby strażak był potrzebny do czegokolwiek...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0