Skocz do zawartości
R.O.

Strażak podczas szkolenia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Słuchajcie w jakim wypadku potrzebny jest podczas szkolenia przeciwpożarowego strażak? Sam nie mam pojęcia, moze ktoś z Was będzie wiedział.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!

A jest potrzebny? Z tego co ja sama się orientuję to BHPowiec, który posiada kurs inspektora POŻ może takie szkolenia przeprowadzać, szczerze nie orientuję się kiedy strażak jest potrzebny, u nas w firmie zawsze to robił Pan od BHP i nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze i tylko i wyłącznie potrzebny jest behapowiec. Nie potrzeba wam żadnego strażaka. Nie wiem w ogóle skąd taki pomysł. Poczekaj jeszcze na opinie innych, ale według mnie nie ma takiej potrzeby. Siedzę w tych tematach i wiem, że nie ma takiej potrzeby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest potrzebny. Podczas takiego spotkania i szkolenia potrzebny jest BHPowiec. Strażak może być pewnego rodzaju urozmaiceniem całej sytuacji. Wtedy jego osoba się naprawdę przydaje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia ‎18‎.‎08‎.‎2016 o 09:30, lady_K napisał:

Hej!

A jest potrzebny? Z tego co ja sama się orientuję to BHPowiec, który posiada kurs inspektora POŻ może takie szkolenia przeprowadzać, szczerze nie orientuję się kiedy strażak jest potrzebny, u nas w firmie zawsze to robił Pan od BHP i nie było problemu.

Dokładnie tak, strażak nie jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w firmie zawsze szkolenia przeprowadzał strażak, było tak za każdym razem. Wydawało mi się, że strażak jest obowiązkowy jednak widocznie byłem w błędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 2.12.2016 o 16:21, Bartosz napisał:

U mnie w firmie zawsze szkolenia przeprowadzał strażak, było tak za każdym razem. Wydawało mi się, że strażak jest obowiązkowy jednak widocznie byłem w błędzie. 

Ja za to w żadnym wypadku nie widziałem, żeby strażak był potrzebny do czegokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi