Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Małami123

Gdzie zgłaszać skargi?

Recommended Posts

Uwagi dot. nieprawidłowości żywności i żywienia należy kierować do właściwego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego woj. mazowieckiego, na terenie którego znajduje się zakład (np. sklep, restauracja).

Dnia 28.09.2016 o 12:13, Nataliamisiek napisał:

Uwagi dot. nieprawidłowości żywności i żywienia należy kierować do właściwego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego woj. mazowieckiego, na terenie którego znajduje się zakład (np. sklep, restauracja).

A jak jestem z innego województwa to też mam do mazowieckiego? 

Dnia 28.09.2016 o 12:13, Nataliamisiek napisał:

Dnia 3.10.2016 o 13:09, Furentisque napisał:

A jak jestem z innego województwa to też mam do mazowieckiego? 

No bez przesady, myślę, że spokojnie możesz do swojego inspektora sanitarnego z danego województwa :D

Nataliamisiek pewnie wkleiła ten cytat z jakiegoś miejsca i stąd coś takiego. Na pewno zgłasza się nieprawidłowości do miejsca swojego zamieszkania i do swojego województwa. Ale ja mam inne pytanie. Co mam zrobić jeśli w miejscu w którym robię codzienne spożywcze zakupy (mam najbliżej, a mieszkam daleko od miasta i większych sklepów więc tak jest mi najwygodniej) w sposób ewidentny łamie się pewnego rodzaju zasady związane z przehcowywaniem żywności. Wiele razy widziałam jak ekspedientka dotyka mięsa i serów gołymi rękoma wcześniej nawet ich nie wycierając, nie mówiąc już o myciu. Poza tym te jedzenie często jest w sąsiedztwie z jedzeniem w opakowanich (nie mają wyznaczonego miejsca na sery i szynki itd. bez opakowań) i ludzie po prostu dotykają go swoimi rękoma, nawet często przez przypadek. Lubię ten sklep i więcej nic mi nie przeszkadza, ale jednak to uważam za nadużycie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować