Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bogus12

Szkolenie bhp na uczelni?

Recommended Posts

Bogus12    0

czy studenci muszą mieć jakieś szkolenie BHP ? Kiedyś znajomy mi powiedział, że tak, dla mnie to trochę bezsensu, jakie zagrożenia może mieć student przychodząc na zajęcia ?

Chyba tylko nie zdania przedmiotu :)

Rektor jest zobowiązany do organizowania szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w wymiarze nie mniejszym niż 4 godziny, dla wszystkich studentów rozpoczynających naukę w uczelni. Nie wiem czy to dotyczy wszystkich kierunków, natomiast BHP na pewno.

Sonsty765    0

U mnie także z 30 a nawet 20 minut trwało szkolenie, o ile mogę je tak nazwać, wyszedł jeden gość i zaczął recytować z głowy zagrożenia. Nikt pytań nie zadawał. To był tylko formalność. 

yockpl    0
6 minut temu, Lena napisał:

Są szkolenia BHP, bardzo często są wykonywane przez specjalną internetową platformę. 

Ja też spotkałem się z takim sposobem przeprowadzenia szkoleń BHP. Nie wyobrażam sobie, żeby w jakiejś jednej auli byli studenci I roku z całej uczelni :D

Dnia 26.09.2016 o 11:03, Bogus12 napisał:

czy studenci muszą mieć jakieś szkolenie BHP ? Kiedyś znajomy mi powiedział, że tak, dla mnie to trochę bezsensu, jakie zagrożenia może mieć student przychodząc na zajęcia ?

Chyba tylko nie zdania przedmiotu :)

Jak najbardziej na uczelniach obowiązują szkolenia BHP, nie wiem jakie tam zagrożenia występują jednak jest to wymagane prawnie. Zwykle jest to w formie internetowej, jak już pisali przede mną.

1 godzinę temu, Persona Non Grata napisał:

Jak najbardziej na uczelniach obowiązują szkolenia BHP, nie wiem jakie tam zagrożenia występują jednak jest to wymagane prawnie. Zwykle jest to w formie internetowej, jak już pisali przede mną.

Dokładnie e -learning, ja nawet spotkałam się z czymś takim, jak Teoria sportu! online.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować