Skocz do zawartości

Bezpłatne porady prawne z zakresu BHP


Rafał Wielgus

Rekomendowane odpowiedzi

Na naszym blogu pojawił się artykuł w zakresie bezpłatnych porad prawnych z zakresu bhp, który można zobaczyć pod adresem:

BLOG - bezpłatne porady prawne z zakresu BHP

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, kodeksem pracy lub ubezpieczeń społecznych, a nie stać Cię na prawnika, zgłoś się do naszej firmy na bezpłatne porady prawne z zakresu bhp.

Swoje pytanie do eksperta można zadać również bezpośrednio na tym forum w dziale: Forum - bezpłatne porady prawne

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Cenię i szanuję takie inicjatywy, Od lat ubolewałem, że w Polsce nie ma  takiego dobrego profesjonalnego forum poświęconego kwestią BHP. A tu proszę trafiłem na Was. Razem z internautami robicie naprawdę kawał dobrej roboty, 

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę! Również zachwalam Państwa bloga i forum. Jest to bogate i pełne informacji miejsce gdzie można się dowiedzieć dużej ilości rzeczy na temat przepisów BHP i tego wszystkiego jak to wygląda przy zakładaniu firmy, zatrudnianiu pracownika etc. Super. Mały raj informacyjny dla osoby zakładającej firmę i ogólnie dla pracowników z małego i średniego biznesu.

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajne miejsce. Nie tyle co dla samych pracodawców czy ludzi związanych z tematyką BHP, ale także dobre dla zwykłych pracowników których nie zawsze stać na własnego prawnika który im przedstawi w dobry i rzetelny, a przede wszystkim zrozumiały sposób to co powinien robić oraz jak wygląda sytuacja,. Takie forum nam to zapewnia. 

Odnośnik do odpowiedzi

Również uważam, że jest to ciekawe źródło- zarówno blog, jak i forum. :) Bardzo przydatne informacje, w szczególności dla osoby, która prowadzi własną działalność gospodarczą. Niedawno przeszedłem z jednoosobowej działalności na pracę w zespole. Dużo się dowiedziałem w temacie tego jakie przepisy BHP trzeba przestrzegać zatrudniając pracowników. Rzetelne i przydatne źródło. Polecam każdemu kto chce wiedzieć więcej o BHP bądź też chce się więcej dowiedzieć. 

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności