Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafał Wielgus

Bezpłatne porady prawne z zakresu BHP

Recommended Posts

Na naszym blogu pojawił się artykuł w zakresie bezpłatnych porad prawnych z zakresu bhp, który można zobaczyć pod adresem:

BLOG - bezpłatne porady prawne z zakresu BHP

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, kodeksem pracy lub ubezpieczeń społecznych, a nie stać Cię na prawnika, zgłoś się do naszej firmy na bezpłatne porady prawne z zakresu bhp.

Swoje pytanie do eksperta można zadać również bezpośrednio na tym forum w dziale: Forum - bezpłatne porady prawne

Cenię i szanuję takie inicjatywy, Od lat ubolewałem, że w Polsce nie ma  takiego dobrego profesjonalnego forum poświęconego kwestią BHP. A tu proszę trafiłem na Was. Razem z internautami robicie naprawdę kawał dobrej roboty, 

Naprawdę! Również zachwalam Państwa bloga i forum. Jest to bogate i pełne informacji miejsce gdzie można się dowiedzieć dużej ilości rzeczy na temat przepisów BHP i tego wszystkiego jak to wygląda przy zakładaniu firmy, zatrudnianiu pracownika etc. Super. Mały raj informacyjny dla osoby zakładającej firmę i ogólnie dla pracowników z małego i średniego biznesu.

Bardzo fajne miejsce. Nie tyle co dla samych pracodawców czy ludzi związanych z tematyką BHP, ale także dobre dla zwykłych pracowników których nie zawsze stać na własnego prawnika który im przedstawi w dobry i rzetelny, a przede wszystkim zrozumiały sposób to co powinien robić oraz jak wygląda sytuacja,. Takie forum nam to zapewnia. 

Również uważam, że jest to ciekawe źródło- zarówno blog, jak i forum. :) Bardzo przydatne informacje, w szczególności dla osoby, która prowadzi własną działalność gospodarczą. Niedawno przeszedłem z jednoosobowej działalności na pracę w zespole. Dużo się dowiedziałem w temacie tego jakie przepisy BHP trzeba przestrzegać zatrudniając pracowników. Rzetelne i przydatne źródło. Polecam każdemu kto chce wiedzieć więcej o BHP bądź też chce się więcej dowiedzieć. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować