Skocz do zawartości

tomek

Członkowie
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana tomek w dniu 8 Września 2016

Użytkownicy przyznają tomek punkty reputacji!

Reputacja

1 Nie wyróżnia się

O tomek

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Jeżeli wykonywał swoje obowiązki, to znaczy, że był w pracy. W związku z tym należy rozpocząć postępowanie powypadkowe i przeanalizować sytuację, która miała miejsce. W toku postępowania można przecież stwierdzić, że zdarzenie nie było wypadkiem przy pracy. Z tego co piszesz, uważam jednak, że mamy do czynienia z wypadkiem przy pracy. Mozliwość pobicia, agresji innych ludzi kierowca ma wpisane w ryzyko zawodowe związane z wykonywaną pracą.
 2. Programy szkolenia należy tworzyć w oparciu o Rozporządzenie w sprawie szkoleń w dziedzinie bhp. tam znajdziesz programy ramowe, czyli hasło, co powinno się w taki szkoleniu znaleźć. Resztę dobierasz biorąc pod uwagę np. to w jakim zakładzie będziesz je przeprowadzał. Rozporządzenie jest dostępne w Internecie. Zapoznaj się z nim i zobaczysz, że nie powinno być z tym problemu. Pozdrawiam.
 3. tomek

  Szkolenie stażysty

  Jeżeli masz podyplomówkę bhp i w firmie zajmujesz się zagadnieniami bhp, to możesz przeprowadzić szkolenie bhp dla stażysty. Po podyplomówce masz uprawnienia do wykonywania zadań służby bhp. Nie możesz założyć firmy i świadczyć tych zadań w innych firmach dopóki nie zostaniesz specjalistą ds. bhp. Tutaj wymagany jest roczny staż pracy w służbie bhp. Podsumopwując szkolenie możesz przeprowadzić.
 4. Masz ramowy program szkolenia wstępnego bhp. Dostosuj go do konkretnego stanowiska i gotowe. Musisz zacząć od podziału na instruktaż ogólny i stanowiskowy. W ogólnym informacje o K.p., wypadkach przy pracy, wypadkach w drodze do/z pracy, czasie pracy itd. Informacje na ten temat znajdziesz w Rozporządzeniu w sprawie szkoleń w dziedzinie bhp. Polecam stronę: www.sejm.gov.pl i Internetowy System Aktów Prawnych (wyszukiwarka).
 5. tomek

  Kurs BHP przez internet

  Jeśli nie masz dużej firmy (a tylko 2-3) osoby, to nawet nie pchałbym się w płatne szkolenia, a skorzystał z dostępnym materiałów w internecie. (Miki) Ciekawe w jaki sposób wyglądają szkolenia oparte na materiałach z internetu? Kto wystawia zaświadczenie o ukończeniu szkolenia? Masakra, jeżeli te tematy są formalnością.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności