Skocz do zawartości

marssongo

Członkowie
 • Liczba zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O marssongo

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Światowa Organizacja Zdrowia zaliczyła promieniowanie emitowane przez telefony komórkowe do tej samej kategorii czynników ryzyka rozwoju raka co ołów czy chloroform. Szczególnezagrożenie stwarzają zaś dla rozwijającego się płodu.
 2. Aby zdarzenie zostało uznane za wypadek przy pracy, oprócz nagłości, przyczyny zewnętrznej oraz związku z pracą, musi nastąpić skutek w postaci urazu lub śmierci poszkodowanego.
 3. Istnieje dekalog ergonomii w biurze i warto, żebyś się z nim zapoznał, bo jest tam o wiele więcej informacji niż tylko wymiary biurka, oświetlenie czy cechy krzesła.
 4. Aron zadałeś dobre pytanie, bo to co pisze Zenek jest bardzo dziwne. W takim razie nie można by karać nikogo za różne występki, jeśli nie miały one wcześniej miejsca. I to nawet jeśli one miałyby naprawdę poważne konsekwencje. To nielogiczne.
 5. Ale to zależy od tego jaki to budynek, jaki jest jego charakter więc musisz dać nam tą informację jeszcze. Bo np. inaczej będzie się to odbywać w szkole a inaczej w zakładzie pracy.
 6. A czy żeby zatrudniać niepełnosprawnych to nie należy posiadać chronionego zakładu pracy?
 7. Jak więc Wiesławie rozwiązałeś kwestie o które pytałeś, skoro już wiesz tyle o zatrudnianiu niepełnosprawnych?
 8. Mi się wydaje, że to stanowisko robotnicze bo ma poniższe zadania:
 9. Dzięki! Jasne nie będę Cie już kłopotał tymi tabelkami i sam je sobie znajdę, dziękuję Ci bardzo za pomoc. Naszła mnie jednak teraz taka myśl, skoro jest tyle tych metod to są może jakieś akty prawne, które by odnosiły się do oceny ryzyka zawodowego?
 10. Dzięki serdecznie! Jasne, na spokojnie poczekam na Twoją odpowiedź!
 11. Hej, interesowałoby mnie żebyś napisał coś więcej o 1 i 3 punkcie, jeżeli mogę Cie prosić.
 12. Sam bym chętnie z praktycznego punktu widzenia zasięgnął wiedzy w tym zakresie. Ktoś coś może więcej wie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...