Skocz do zawartości

lord wiadro

Członkowie
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O lord wiadro

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Tylko pytanie w pierwszym poście było o to czy woda, może być z kranu nikt nie pisał o tym od jakich temperatur i o tym, że jest obowiązkowa, coś takiego napisał tylko gothic, więc nie rozumiem skąd te oburzenie, po za tym w biurze faktycznie to wola pracodawcy ale już widzę jak w fabrykach, gdzie są maszyny, które wytwarzają ciepło, nie ma bardzo często żaden klimatyzacji i jest ciężka fizyczna praca i tej wody nie ma...i w zimie na takich halach z pewnością nie ma 25 czy 28 stopni ale to bez znaczenia. W ogóle wydaję mi się, że w świadomości pracodawców zaczyna się to zmieniać i woda m
 2. Z tego co zostało napisane w pierwszym poście, to był w pracy a jeżeli tak to uznajesz to jako wypadek w pracy, nieważne, że to było na parkingu czy gdzieś tam. Jak został pobity to powinien w ogóle zgłosić sprawę na policję od razu. Mam nadzieję, że to zrobił...
 3. Spokojnie, forum jest po to, żeby pytać i nie ma się co o to spinać, kolega zapytał i dostał potrzebne informację, dodatkowo może znalazł coś w internecie ale nie był pewny czy to dobre źródło. Wiedzą się trzeba dzielić, czasami nie zawsze jest czas, żeby wszystkiego poszukać w sieci, sam nie raz na forum zakładałem temat na szybko bo nie miałem czasu ani chęci się przekopywać przez setki tematów i tysiące postów.
 4. Tylko, że w takim wypadku powinny być w regulaminie jasno postawione warunki dlaczego się usuwa posty, dlaczego dostaję bana i tym podobne rzeczy. Dlatego kopiowanie na pałę regulaminów jest bezsensu jednak mogą równie dobrze posłużyć jako szkielet naszego, ja bym po prostu zobaczył z 3,4 i pozmieniał je i dostosował do tego co jest mi potrzebne. Tak będzie chyba najprościej.
 5. A dlaczego miałby nie mieć takiego szkolenia? Ludźmi zarządzą, organizuję pracę w zespole. Rozumiem, że w fabrykach często awansuję się poprzez staż pracy i doświadczenie w danym temacie, jednak takie szkolenia zawsze podniosą umiejętności oraz wyniki takiej osoby, jest to z korzyścią dla firmy.
 6. Sytuację się różne, natomiast jeżeli tylko ten jeden chłopak ma problemy z kręgosłupem na tym stanowisku pracy, reszta jego kolegów nie narzeka i nie zgłasza Wam żadnych problemów to raczej coś jest na rzeczy i chodzi o zapał tego młodego człowieka do pracy. Może z nim porozmawiaj po prostu i zapytaj czy daję radę czy może nie wolałby zostać przeniesiony na inne stanowisko gdzie praca byłaby lżejsza.
 7. Kontrole? Wtedy kiedy pracownika nie ma w domu a ma być to ma duży problem. I dlaczego to miałby być mobbing? To pracownicy coś kombinują a nie Ty.
 8. Żeby to jeszcze pracodawcy przestrzegali ale dzięki za informację.
 9. A jak wygląda sprawa u mężczyzn? Słyszałem, że dorywczo to może być maksymalnie 50 kg ale ile razy na godzinę? Tak samo jak u kobiety?
 10. A w zakładzie gdzie jest odzież robocza raczej pracodawca nie pozwoli Ci nosić swojej, ale nie wiem, może się nie znam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...