Skocz do zawartości

lord wiadro

Członkowie
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O lord wiadro

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Z tego co zostało napisane w pierwszym poście, to był w pracy a jeżeli tak to uznajesz to jako wypadek w pracy, nieważne, że to było na parkingu czy gdzieś tam. Jak został pobity to powinien w ogóle zgłosić sprawę na policję od razu. Mam nadzieję, że to zrobił...
 2. Tylko, że w takim wypadku powinny być w regulaminie jasno postawione warunki dlaczego się usuwa posty, dlaczego dostaję bana i tym podobne rzeczy. Dlatego kopiowanie na pałę regulaminów jest bezsensu jednak mogą równie dobrze posłużyć jako szkielet naszego, ja bym po prostu zobaczył z 3,4 i pozmieniał je i dostosował do tego co jest mi potrzebne. Tak będzie chyba najprościej.
 3. A dlaczego miałby nie mieć takiego szkolenia? Ludźmi zarządzą, organizuję pracę w zespole. Rozumiem, że w fabrykach często awansuję się poprzez staż pracy i doświadczenie w danym temacie, jednak takie szkolenia zawsze podniosą umiejętności oraz wyniki takiej osoby, jest to z korzyścią dla firmy.
 4. Sytuację się różne, natomiast jeżeli tylko ten jeden chłopak ma problemy z kręgosłupem na tym stanowisku pracy, reszta jego kolegów nie narzeka i nie zgłasza Wam żadnych problemów to raczej coś jest na rzeczy i chodzi o zapał tego młodego człowieka do pracy. Może z nim porozmawiaj po prostu i zapytaj czy daję radę czy może nie wolałby zostać przeniesiony na inne stanowisko gdzie praca byłaby lżejsza.
 5. Kontrole? Wtedy kiedy pracownika nie ma w domu a ma być to ma duży problem. I dlaczego to miałby być mobbing? To pracownicy coś kombinują a nie Ty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności