Skocz do zawartości

JakubWałbrzych

Członkowie
 • Liczba zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O JakubWałbrzych

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Przychylam się również do tego, żeby pracownik zgłosił to do BHPowca, on powinien zadziałać od razu i dostarczyć jakieś nauszniki albo stopery.
 2. Dokładnie jest wszystko co potrzebne do wypełnienia karty, chociaż ja bym się przyjrzał sprawie dokładniej i porozmawiał z jednym i drugim pracownikiem. Bo jakby nie patrzeć mamy słowa przeciwko słowu.
 3. Leżąc w szpitalu nieprzytomny przez 3 dni próbuję kombinować? Nie wydaję mi się.
 4. Jednak pracownik nie zgłosił wypadku w pracy, więc w czym problem? Jeżeli moi pracownicy zgłaszali by każde uderzenie, siniak czy też drobne rozcięcie skóry to miałbym z 150 wypadków rocznie w firmie.
 5. 80 kg Podstawy prawnej teraz nie pamiętam ale dam sobie rękę uciąć, że maksymalnie na wózku 4 kołowym kobieta może mieć 80 kg.
 6. Zapytam w tym temacie, nie chce zakładać nowego. NIe jestem pewien w 100% ale czy na instrukcji bhp mogę nanieść logo firmy?
 7. Nie musi być na jednej stronie, nie jest to wymagane.
 8. Co było w tej kanapce, że 2 dni po dacie spożycia się zatrułeś? Rozumiem, że firma cateringowa zajmująca się dostarczaniem kanapek do Twojej firmy dała ciała, jednak to chyba lekka przesada zgłaszać coś takiego do sanepidu...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności