Skocz do zawartości

JakubWałbrzych

Członkowie
 • Liczba zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O JakubWałbrzych

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Obowiązki są w każdej pracy, nie tylko bhpowca.
 2. Przychylam się również do tego, żeby pracownik zgłosił to do BHPowca, on powinien zadziałać od razu i dostarczyć jakieś nauszniki albo stopery.
 3. Dokładnie jest wszystko co potrzebne do wypełnienia karty, chociaż ja bym się przyjrzał sprawie dokładniej i porozmawiał z jednym i drugim pracownikiem. Bo jakby nie patrzeć mamy słowa przeciwko słowu.
 4. Leżąc w szpitalu nieprzytomny przez 3 dni próbuję kombinować? Nie wydaję mi się.
 5. Jednak pracownik nie zgłosił wypadku w pracy, więc w czym problem? Jeżeli moi pracownicy zgłaszali by każde uderzenie, siniak czy też drobne rozcięcie skóry to miałbym z 150 wypadków rocznie w firmie.
 6. 80 kg Podstawy prawnej teraz nie pamiętam ale dam sobie rękę uciąć, że maksymalnie na wózku 4 kołowym kobieta może mieć 80 kg.
 7. Zapytam w tym temacie, nie chce zakładać nowego. NIe jestem pewien w 100% ale czy na instrukcji bhp mogę nanieść logo firmy?
 8. Nie musi być na jednej stronie, nie jest to wymagane.
 9. Co było w tej kanapce, że 2 dni po dacie spożycia się zatrułeś? Rozumiem, że firma cateringowa zajmująca się dostarczaniem kanapek do Twojej firmy dała ciała, jednak to chyba lekka przesada zgłaszać coś takiego do sanepidu...
 10. Również tak mi się wydaję, że takie zaświadczenie wydaję LMP, przecież na badania wstępne czy też okresowe nie idziemy do lekarza rodzinnego, tylko do medycyny pracy!
 11. Polecam przeczytać ten artykuł: https://zielonalinia.gov.pl/-/rotacja-na-stanowiskach-pracy-dobrym-sposobem-na-motywacje-pracownikow-49985 Rotacja pracowników nie musi być tylko na lini produkcyjnej a jak można przeczytać, może mieć wiele korzyści. Co do pytania w pierwszym poście, to również nie spotkałem się z jakimiś prawnymi wytycznymi co ile takiego pracownika zmieniać, może jednak ktoś wie coś więcej.
 12. A nie jest tak, że maksymalnie pracownik może pracować 12 godzin na dobę? W każdym zakładzie pracy w którym byłem zatrudniony, nigdy nie pracował dłużej niż 12 godzin. Jednak było to wypadku umowy o pracę i normalnie dzień pracy trwał 8 godzin, czyli w moim wypadku to były 4 godziny na dzień. Kierownicy dbali bardzo o to, żeby żaden z pracowników nie przekroczył właśnie tych 12 godzin na dobę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...