Skocz do zawartości

Arkadiusz85

Członkowie
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Arkadiusz85

• Ranga
    Nowicjusz
  1. Gdzie można odbywać staż?

Również jestem ciekaw dlaczego niby staż w małej firmie to fikcja. I co rozumiemy przez mała firmę? Tam gdzie pracuję 10 osób, 20 osób?
  2. Szkolenie BHP w czasie wolnym

Takie szkolenie w czasie wolnym może być przeprowadzone jak zostanie potraktowane jako nadgodziny.
  3. Ale też dość częstą praktyką jest to, że na CV zgadzamy się na przetwarzanie swoich danych osobowych, więc to nie powinien być problem. Oczywiście dodanie tego na samym końcu nie jest obligatoryjne ale jak szuka się w sieci jakiegoś wzoru curriculum vitae to to tam już jest.
  4. Myślę, że ten artykuł pozwoli Ci odpowiedzieć na swoje pytanie.
  5. Cześć! Szukam informacji ile wynosi odprawa dla pracownika przy likwidacji, upadłości zakładu pracy.
  6. Urlop - problem

Dokładnie tak. Cytując art 81 i jego 2 pierwsze paragrafy:
  7. Równoważony system czasu pracy

Nie, mylicie się, dopuszczalne to jest i nie będą to nadgodziny. Zapoznajcie się z Ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu Pracy (Dz. U. z 1998 r., Nr 21 poz. 94)
  8. NO okej, ale jak udokumentowane są te nadgodziny? Czy to jest na tak zwane "czarno"?
  9. Minimum sanitarne

Cześć! Myślę, że ten link minimum sanitarne link odpowie na Twoje wszystkie pytania. Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś wątpliwości to pytaj śmiało!