Skocz do zawartości

KasiaK

Członkowie
 • Liczba zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O KasiaK

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Szkolenie w Twoim wypadku jest niezbędne, jeśli masz własną firmę i masz zamiar samemu zająć się sprawami BHP, to musisz mieć wiedzę odnośnie tej dziedziny. Później możesz spokojnie przeszkolić pracownika i nie narazisz się też na żadne kary i mandaty. Teraz szkolenia BHP są dostępne w internecie, jest ich spory wybór, więc nie powinieneś mieć z tym problemu.
 2. Szkolenie powinno być dostosowane do zajmowanego przez pracownika stanowiska. Czasem jednak lepiej zrobić szkolenie rozszerzone, przezorny zawsze zabezpieczony Pakiety szkoleń są w internecie, wystarczy poszukać, dostawać do profilu stanowiska i gotowe. A dostępne szkolenia online są całkiem dobre, wiele moich znajomych z nich korzystało. Powodzenia!
 3. Ważne jest zbudowanie sobie autorytetu. Najgorzej jeśli pokażesz, że ta sytuacja Cię stresuje lub, że podczas szkolenia nie możesz skupić się na reszcie, bo rozprasza Cię nieuważny stażysta. Najlepiej po zakończeniu zajęć poprosić stażystę, aby na chwilę został i powiedzieć mu, że zauważyłeś jego nieuwagę, że przeszkadza innym i zalecasz mu większe skupienie oraz że to pierwsza i ostatnia uwaga - później grozi mu opuszczenie grupy. Taki rodzaj motywacji może czasem zdziałać cuda
 4. KasiaK

  Szkolenie stażysty

  Jeśli ukończyłeś studia podyplomowe, to posiadasz wiedzę i umiejętności potrzebne do przeszkolenia stażysty. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych szkoleń, bo to byłby już błędne koło. Jeśli nie jesteś pewny czy się sprawdzisz to możesz spróbować przećwiczyć "szkolenie" na swoim znajomym, nabierzesz wtedy pewności i później nie będziesz się stresować.
 5. KasiaK

  Kurs BHP przez internet

  Z tego co wiem, to kursy internetowe są bardzo podobne do tych tradycyjnych. Myślę, że są bardzo wygodne dla osób z mniejszych miejscowości. Dodatkowym plusem jest to, że samemu ustala się czas nauki - można go dostosować do swojego trybu dnia. Teraz też jest spora oferta takich kursów w internecie, które są o wiele tańsze i nowoczesne.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności