Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xawier

Trudni uczestnicy szkoleń

Recommended Posts

Dnia 17.08.2016 o 20:03, xawier napisał:

Dzieje się to u mnie stale. Zawsze trafia się ktoś kto nie słucha, nie uważa i w ogóle w poważaniu ma to co dzieje się na szkoleniu. Nie wiem jak radzić sobie w takich sytuacjach, przecież to wszystko dorośli ludzie...

Osoba taka wykorzysta przerwy lub czas wolny na wpływanie na innych uczestników i forsowanie swoich poglądów na temat szkolenia. Jego zachowanie podczas zajęć może nie przysparzać żadnych problemów. Niestety, takie osoby są okropnie nachalne. Niektórym przydałaby się rozmowa z psychologiem.

KatarzynaR    0

Nie można dać sobie wejść na głowę! Jeśli granice zostaną jasno wyznaczone to nikt nie powinien ich przekraczać. Zgadza się, to dorośli ludzie, ale sama grupa znajdująca się na szkoleniu czasami rozprasza i zaczynają się niepotrzebne dyskusje. Wiem, że łatwo mówić, ale trzeba potrafić zapanować nad uczestnikami.

Marco    0

Tak dzieje się na każdych szkoleniach. Niby dorośli ludzie, którzy po coś tam przychodzą, lecz wygląda, jakby uczestniczyli z przymusu. Trochę to przykre, bo ktoś wkłada całe swoje serce, siły i nerwy w wykonywaną pracę, a ktoś po prostu tego nie szanuje i nie docenia. Niestety to się raczej nie zmieni.

Małami123    0
Dnia 21.09.2016 o 18:56, Elka napisał:

Trzeba pamiętać, że to Ty tutaj rządzisz i jesteś szefem. Nie możesz dać się sprowokować, bo wtedy wyjdzie, że nad sobą nie panujesz i co więcej, swoją grupą. Opanowaniem i zdrowym rozsądkiem zdziałasz najwięcej. Powodzenia! Mam nadzieję, że uda Ci tę osobę sprowadzić na ziemię. Musisz pracować nad swoim autorytetem, to ważne, żeby równocześnie Cię lubili, ale też mieli do Ciebie szacunek. 

Niby tak, ale znajdzie się sporo takich mądrych, którzy moga złożyć skargę z byle powodu...

Marianek    0

Przeczytałem cały temat i muszę napisać, że nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem. Ani jako prowadzący ani kiedy sam brałem w takich szkoleniach udział, żaden z moich kolegów z pracy nie myślał o tym, żeby przeszkadzać człowiekowi w jego pracy, dodatkowo takiej która ma na celu to, żeby w zakładzie pracy było bezpieczniej. Jednak czasy się zmieniają...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować