Skocz do zawartości

Wypadek przy pracy - kierowca na parkingu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Według mnie obligatoryjnie TAK. Przerwa w pracy również wlicza się do godzin pracy a więc w tym czasie również odpowiadasz za swojego pracownika, i wszelkie szkody poniesione w tym czasie powinien zgłaszać do Ciebie jako właśnie wypadek w pracy.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 17.08.2016 o 20:01, xawier napisał:

Mój pracownik, kierowca, miał przerwę na parkingu i i został po prostu zaatakowany i pobity. Nie wiem co dalej z tym robić, czy to wliczać w wypadek przy pracy?

Na policje od razu!

A jakiś rejestr z kamery jest? jacyś świadkowie?

Samo poświadczenie wydaje mi się, że nie wlicza sięw wypadek przy pracy. Bo to sytuacja losowa. Chyba, ze został pobity przez innego pracownika no nie wiem, coś koło tego. Tak sądze. Jakieś szczegóły? Opisz bardziej tą sytuacje.

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
Dnia 20.09.2016 o 18:57, Marzena 45 napisał:

Na policje od razu!

A jakiś rejestr z kamery jest? jacyś świadkowie?

Samo poświadczenie wydaje mi się, że nie wlicza sięw wypadek przy pracy. Bo to sytuacja losowa. Chyba, ze został pobity przez innego pracownika no nie wiem, coś koło tego. Tak sądze. Jakieś szczegóły? Opisz bardziej tą sytuacje.

 

No właśnie jest jakiś rejestr z kamery. No i jeśli nie uznałbyś tego za wypadek przy pracy to naprawde byś przesadził.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 20.09.2016 o 18:57, Marzena 45 napisał:

Na policje od razu!

A jakiś rejestr z kamery jest? jacyś świadkowie?

Samo poświadczenie wydaje mi się, że nie wlicza sięw wypadek przy pracy. Bo to sytuacja losowa. Chyba, ze został pobity przez innego pracownika no nie wiem, coś koło tego. Tak sądze. Jakieś szczegóły? Opisz bardziej tą sytuacje.

 

Jaka sytuacja losowa? Może tak, ale człowiek został pobity w godzinach pracy. Jeśli zostałby pobity przez innego pracownika to w jaki sposób wtedy by się to traktowało?

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności