Skocz do zawartości

tolekbanan

Członkowie
  • Liczba zawartości

    78
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O tolekbanan

  • Tytuł
    Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Sugeruję zajrzeć pod ten link: http://asystentbhp.pl/art/ocena-ryzyka-zawodowego-reczne-prace-transportowe/5#.V74JdzX0TE8
  2. Myślę, że sama rozmowa nie powinna być traktowana jako mobbing.
  3. Osobie objęteh umową zlecenie również należy się ubezpieczenie powypadkowe.
  4. Wydaje mi się, że powinno się załączyć. Poza tym zawsze lepiej jest mieć nadmiar dokumentów niż niedobór.
  5. Należałoby to uznać, ponieważ ważne jest, że pracownik z dowolnego punktu ruszył do pracy najkrótszą możliwą drogą. Nie musi to być akurat jego dom według mnie.
  6. Można dostać takie otzeczenie również gdy jest to choroba zawodowa. Czy można uznać za niezdolną do pracy? Ciężko stwierdzić, to już zależy od lekarza i choroby.
  7. Przede wszystkim potrzebna jest dokumentacja lekarska.
  8. Wydaje mi się, że takie pismo powinna napisać kadrowa.
  9. Wypadek wolontariusza nie można traktować jako wypadku przy pracy. Ale zapewnie istnieją druki, w których wzięto taki przypadek pod uwagę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności