Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R.O.

Jak i kiedy zapoznać pracownika z intrukcją ppoż?

Recommended Posts

Hej, hej!

 

Jak i kiedy powinien zostać zapoznany pracownik z instrukcją? Czy trzeba do tego specjalisty czy wystarczy behapowiec z zakładu? Z góry dzięki za odpowiedzi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja znalazłem, że musi być to jednak osoba z kwalfikacjami,  nie nasz pracownik :( Tutaj cytat:
 

Cytat

 

Czynnością z zakresu ochrony przeciwpożarowej jest również, w rozumieniu art. 4. 1.1 pkt 6 ww. ustawy, zapoznanie pracowników z przepisami przeciwpożarowymi.

Osobą posiadającą odpowiednie kwalifikacje jest, zgodnie z art. 4.2b ww. ustawy, osoba:

- posiadająca co najmniej wykształcenie średnie i ukończone szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej,

- lub posiadająca tytuł zawodowy technika pożarnictwa,

- lub taka, która uzyskała uznanie kwalifikacji do wykonywania zawodu technika pożarnictwa w toku postępowania o uznanie nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej, w państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - stronach umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub w Konfederacji Szwajcarskiej kwalifikacji do wykonywania zawodu regulowanego - technika pożarnictwa.

 

Czyli co kolejny koszt prowadzenia działalności gospodarczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×