Skocz do zawartości

Kondziu

Członkowie
 • Liczba zawartości

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Kondziu

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Z tego co wiem to płytki są coraz rzadziej stosowane. Głównie dlatego, że są mniej bezpieczne w użytkowaniu.
 2. Z tego co wiem to w biurach stosuje się specjalny rodzaj wykładzin. One są oczywiście trochę droższe, ale dzięki temu są bardziej wytrzymałe. Poza tym z tego co mi wiadomo takie wykładziny wcale nie palą się tak łatwo.
 3. Dlatego najlepiej po prostu przestrzegać przepisów BHP. Wtedy będziesz mógł spać spokojnie i nie będzie nerwów, że zostaniesz gwiazdą internetu
 4. To chyba w takim przypadku najlepiej jednak zdecydować się na te specjalistyczne oprogramowanie, wprowadzenie tych wszystkich danych to kupa roboty
 5. No to faktycznie...narobił im niezłego bałaganu. Czyli sama jednak dobrze te hasła zmieniać
 6. Masz rację to jest dość słabe rozwiązanie, dodatkowo jak wszystkie hasła trzyma się w jednym pliku to w razie wpadki ta nieupoważniona osoba będzie miała dostęp do wszystkiego. Już to lepiej robić jak u mnie w firmie, chociaż nie twierdzę, że nasze rozwiązania dają 100% pewność oraz, że są najlepsze na świecie.
 7. Zgadzam się, z tego co przeczytałem tutaj na forum, to szansa na to, że będziesz miał kontrole GIODO jest bardzo niska, nie ma więc strachu i możesz robić to sobie na spokojnie, bo jednak dobrze regulamin i politykę mieć. Przyda Ci się to w przyszłości.
 8. Są drzwi przeciwpożarowe, które wytrzymują 30 minut lub droższe które 60 minut. Kwestia jest chyba wypełniania, które w sobie mają.
 9. Ja miałem w głowie art. 6 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Pewnie jest coś jeszcze co to reguluję ale ja już ich nie pamiętam.
 10. Z tego co się orientuję, to żadne przepisy tego nie regulują, z tych rozporządzeń, które dotyczą tej kwestii.
 11. To całkiem dobre pomysły, jednak też powinieneś się zapoznać z poprzednimi wypadkami w pracy, sprawdzić jaki był ich charakter, czemu często do nich dochodziło itp itd.
 12. A raczej mało, który pracownik się zgodzi na to, żeby rozpowszechniać jego wizerunek.
 13. Jednak w przypadku dużych firm kurierskich to one same chyba powinny zadbać o to, żeby upoważnić kuriera. Tak mi się przynajmniej wydaję, chyba, że obchodzą te przepisy prawem pocztowym.
 14. Dokładnie Omen całkiem dobrze pisze, zawsze możesz ich postraszyć jakimiś karami porządkowymi lub naganami. Wiadomo sam ich na nich nie nałożysz ale wystarczy zwrócić się do ich przełożonego, pewnie nie będzie zbytnio zadowolony z tego, że jego podwładni na szkoleniach BHP robią sobie żarty, wygłupiają się i podchodzą do tego w dziecinny sposób. Nie ma co tracić nerwów oraz zdrowia na jakiś, za przeproszeniem baranów i się tym przejmować. Najlepiej iść z czymś takim do góry i tyle. Problem powinien się sam rozwiązać.
 15. Cześć, wiem, że to nie jest forum prawne jednak parę osób ma tutaj dość sporą wiedzę więc pozwolę sobie założyć ten temat oraz zapytać w nim jak wygląda sprawa, że strony prawnej jeżeli chcemy pracować na 2 etatach albo łączyć etat z połową etatu itp? Macie jakieś doświadczenia jak patrzą na to pracodawcy, jak skonstruowana powinna być umowa o pracę w takim przypadku? Na co szczególnie zwrócić uwagę kiedy pojawia się taka możliwość? Czy są jakieś kruczki prawne w tym temacie. Chodzi mi o wasze doświadczenia. Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że nikt nie obrazi się za ten niewielki
×
×
 • Dodaj nową pozycję...