Skocz do zawartości

Kondziu

Członkowie
 • Liczba zawartości

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Kondziu

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Z tego co wiem to płytki są coraz rzadziej stosowane. Głównie dlatego, że są mniej bezpieczne w użytkowaniu.
 2. Z tego co wiem to w biurach stosuje się specjalny rodzaj wykładzin. One są oczywiście trochę droższe, ale dzięki temu są bardziej wytrzymałe. Poza tym z tego co mi wiadomo takie wykładziny wcale nie palą się tak łatwo.
 3. To chyba w takim przypadku najlepiej jednak zdecydować się na te specjalistyczne oprogramowanie, wprowadzenie tych wszystkich danych to kupa roboty
 4. No to faktycznie...narobił im niezłego bałaganu. Czyli sama jednak dobrze te hasła zmieniać
 5. Masz rację to jest dość słabe rozwiązanie, dodatkowo jak wszystkie hasła trzyma się w jednym pliku to w razie wpadki ta nieupoważniona osoba będzie miała dostęp do wszystkiego. Już to lepiej robić jak u mnie w firmie, chociaż nie twierdzę, że nasze rozwiązania dają 100% pewność oraz, że są najlepsze na świecie.
 6. Zgadzam się, z tego co przeczytałem tutaj na forum, to szansa na to, że będziesz miał kontrole GIODO jest bardzo niska, nie ma więc strachu i możesz robić to sobie na spokojnie, bo jednak dobrze regulamin i politykę mieć. Przyda Ci się to w przyszłości.
 7. Są drzwi przeciwpożarowe, które wytrzymują 30 minut lub droższe które 60 minut. Kwestia jest chyba wypełniania, które w sobie mają.
 8. Ja miałem w głowie art. 6 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Pewnie jest coś jeszcze co to reguluję ale ja już ich nie pamiętam.
 9. Z tego co się orientuję, to żadne przepisy tego nie regulują, z tych rozporządzeń, które dotyczą tej kwestii.
 10. To całkiem dobre pomysły, jednak też powinieneś się zapoznać z poprzednimi wypadkami w pracy, sprawdzić jaki był ich charakter, czemu często do nich dochodziło itp itd.
 11. Jednak w przypadku dużych firm kurierskich to one same chyba powinny zadbać o to, żeby upoważnić kuriera. Tak mi się przynajmniej wydaję, chyba, że obchodzą te przepisy prawem pocztowym.
 12. Dokładnie Omen całkiem dobrze pisze, zawsze możesz ich postraszyć jakimiś karami porządkowymi lub naganami. Wiadomo sam ich na nich nie nałożysz ale wystarczy zwrócić się do ich przełożonego, pewnie nie będzie zbytnio zadowolony z tego, że jego podwładni na szkoleniach BHP robią sobie żarty, wygłupiają się i podchodzą do tego w dziecinny sposób. Nie ma co tracić nerwów oraz zdrowia na jakiś, za przeproszeniem baranów i się tym przejmować. Najlepiej iść z czymś takim do góry i tyle. Problem powinien się sam rozwiązać.
 13. No to trzymam za Ciebie kciuki w tym temacie, trochę pewnie czasu na to poświęcisz i nie będzie to takie łatwe ale mogę się mylić. Bardzo miło z Twojej strony, że podzielisz się tą praktyczną wiedzą z nami wszystkimi. Sam jestem bardzo ciekaw jak to wygląda i czy jest z tym aż tak dużo roboty dla jednego człowieka. Widzę, że inni w tym temacie radzili, żeby skorzystać z usług jakiejś kancelarii albo firmy a może faktycznie to nie jest takie ciężkie jak się wydaję na pierwszy rzut oka? Życzę Ci powodzenia! Oraz czekam na Twoją relację co i jak z tą dotacją na BHP ze strony ZUSu.
 14. U nas to wygląda tak, że hasła zmieniamy co te 30 dni, tak, żeby na każdy miesiąc było nowe, ludzie to już zapamiętali i wiedzą, że jak przychodzą pierwszego nowego miesiąca do biura to muszę najpierw poznać nowe hasło, dzięki temu udało się nam chociaż trochę cała tą procedurę uprościć i zrobić ją bardziej ludzką i łatwiejszą. Drugim trickiem jest to, że nasze hasła to pewien stały schemat i zmieniają się tylko cyfry, litery, słowa i tym podobne rzeczy, dzięki temu łatwiej jest zachować je w pamięci kiedy jest nowe. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego, żeby hasło było kombinacją przypadkowych
 15. Kopiowanie regulaminu słowo w słowo to faktycznie sprawa bezsensowna, dodatkowo głupota bo można zostać pozwanym dokładnie tak jak piszesz Monika. Z praktycznego punktu widzenia, również warto się zastanowić czy kopiowanie i wklejanie od A do Z ma sens, bo sami możemy nie wiedzieć co się w tym regulaminie znajduję i wyjdziemy, tylko na głupków i nie do informowanych ludzi. Po za tym, będzie tam masa regulacji, których nie będziemy stosowali i będą jedynie zapchaj dziurą w całym tym regulaminie. Drugą sprawą jest to, że koszt stworzenia przez kancelarię potrzebnego nam regulaminu, to nie są kos
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności