Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Monia

Harmongram szkoleń

Recommended Posts

Ja tworze sam, żeby mieć to wszystko jak najbardziej pod kontrolą. Dzięki temu mogę też być bardziej elastyczny w sprawach szkoleń bo nie muszę spełniać jakiś odgórnych wymagań a sam orientuję się najlepiej co na daną chwilę wymaga największej uwagi z mojej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Również uważam, że lepiej taki harmonogram zrobić samemu, zajmuję to co prawda trochę czasu jednak lepiej przysiąść i zająć się tym na własną rękę. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Witam bardzo serdecznie. Możesz ściągnąć taki harmonogram albo zrealizować, stworzyć go samemu pytanie czego oczekujesz i jaki to ma sens? Jeżeli chcemy iść standardowo na łatwiznę, tak jak "każdy , większość" no to jaki to będzie miało sens? Uważam, że żaden. Nie sztuką jest zduplikować coś od kogoś i się cieszyć, a zrobić coś porządnie samemu. jakby na to nie patrzeć, Ty jesteś za to odpowiedzialny. Zawsze w takich sytuacjach stawiam sobie pytanie, czy wykonując jakieś zadanie zapłaciłabym tej osobie za to. Może nie jasno napisałam, ale zmierzam do tego, że jeżeli na koniec dnia zadaje sobie pytanie - zrobiłam to na tyle dobrze, że zapłacić za to sama sobie, to na pewno jest to dobre i warte. Mamy to co sami dajemy. Prędzej czy później to do nas po prostu wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu

Osobiście uważam, że harmonogram to kwestia indywidualna, przecież koniec końców to Ty realnie prowadzisz to szkolenie i to Ty masz wiedzieć jak ma to wyglądać. Zawsze jak indywidualnie to dopasujesz to będziesz wiedział na czym po prostu stoisz i tyle. Ustalisz to do własnych potrzeb i własnych uczestników szkolenia, a takie gotowce nie zawsze są odpowiednie i nie zawszee dobrze się sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu

Cześć. Dokładnie uważam tak samo jak Jolka 55. To sprawa indywidualna, przecież to trzeba samodzielnie określić, żeby mieć całkowitą pewność i gwarancję. Będzie to miał wtedy jakiś sens, a tak to trochę jest to bezsensowne. Ja zawsze wychodzę z założenia, jeżeli chcemy coś zrobić dobrze to musimy opierać się na własnym działaniu, własnej samodzielności.

Udostępnij ten post


Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×