Skocz do zawartości

Adam BHP

Członkowie
 • Liczba zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Adam BHP w dniu 23 Sierpnia 2016

Użytkownicy przyznają Adam BHP punkty reputacji!

Reputacja

2 Nie wyróżnia się

O Adam BHP

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Kursy BHP prowadzone przez internet nie różnią się niczym od tych, które są przeprowadzone stacjonarnie więc możesz śmiało z nich korzystać.
 2. Omen spokojnie, chciałem Ci tylko uświadomić, że trochę głupio było pisać w tym temacie z takim pytaniem, bo nic nie dyskusji nie wniosłeś. Żeby nie być gołosłownym, już Ci pomagam drogi Kronosie. Wentylacja mechaniczna będzie najlepsza w Twoim przypadku ponieważ pozwala na wymianę powietrza nie mniejszą niż pięciokrotna w ciągu godziny. Chodzi o pomieszczenia z natryskami.W przypadku wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych należy podążać za wymaganiami rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów be
 3. Adam BHP

  Harmongram szkoleń

  Ja tworze sam, żeby mieć to wszystko jak najbardziej pod kontrolą. Dzięki temu mogę też być bardziej elastyczny w sprawach szkoleń bo nie muszę spełniać jakiś odgórnych wymagań a sam orientuję się najlepiej co na daną chwilę wymaga największej uwagi z mojej strony.
 4. Skorzystaj z usług firmy, która się tym zajmuję, pisałem w innym temacie, napisze raz jeszcze tutaj. To raz wydane pieniądze a wiedza zostaję. Dodatkowo to nie są kosmiczne sumy więc każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na coś takiego.
 5. To radzę Ci kolego lepiej poznać ojczysty język albo chociaż zadać sobie trochę trudu i poszukać w słowniku. Jednak, żeby Cie nie kłopotać zbytnio, to już Ci wyjaśniam co to za pomieszczenie. Umywalnia - pomieszczenie w miejscu publicznym, w którym znajdują się urządzenia służące do mycia. Można było się tego domyślić, prawda?
 6. Kary faktycznie są dotkliwe i mogą w wymiarze finansowym być mocno odczuwalne dla właściciela firmy, dlatego mimo wszystko, że rzadko się słyszy, żeby było stosowane to lepiej z takimi danymi uważać i zlecać zajmowanie się nimi ludziom, którzy są przeszkoleni, mają wiedzę oraz będą wstanie sobie poradzić z takim zadaniem. Nie warto tutaj oszczędzać, korzystać z firmy, które mają doświadczenie w takich szkoleniach dla pracowników i potem spać spokojnie. To tak naprawdę raz wydane pieniądze a wiedza u pracownika zostaję na zawsze. Warto to wziąć pod uwagę.
 7. Faktycznie polecam się zapoznać z artykułem, który wrzuciła koleżanka, odpowiada na wszystkie pytania i dodatkowo jest napisany zrozumiałym językiem więc nie ma żadnych problemów, że się czegoś nie zrozumie, ewentualnie pytaj na forum to rozjaśnimy jeżeli czegoś nie będziesz wiedział.
 8. Pracownik ma prawo do 2 lat od zdarzenia zgłosić wypadek, tak jak ktoś już wcześniej pisał w tym temacie. Tak to wygląda ze strony prawnej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności