Skocz do zawartości
cepelia

Dokumentowanie zapoznania z oceną

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Chciałam zapytać o pewną kwestię. Zapoznałam pracownika z oceną ryzyka zawodowego i on podpisał oświadczenie. Czy inspektor BHP też musi podpisać takie oświadczenie? Jest członkiem komisji, która dokonała tej oceny i sporadycznie jeździ samochodem służbowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak oczywiście. Takie dokumenty podpisują i ci którzy na danym stanowisku pracują i ci którzy szkolą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 29.03.2017 o 14:00, Monia napisał:

Tak oczywiście. Takie dokumenty podpisują i ci którzy na danym stanowisku pracują i ci którzy szkolą.

Zgadzam się z Monią. Podpisać muszą wszyscy zainteresowani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 27.03.2017 o 05:13, cepelia napisał:

Cześć wszystkim!

Chciałam zapytać o pewną kwestię. Zapoznałam pracownika z oceną ryzyka zawodowego i on podpisał oświadczenie. Czy inspektor BHP też musi podpisać takie oświadczenie? Jest członkiem komisji, która dokonała tej oceny i sporadycznie jeździ samochodem służbowym.

Co to znaczy, że sporadycznie jeździ samochodem służbowym ? :D Jakie to ma w ogóle znaczenie w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 4.04.2017 o 16:09, Marianek napisał:

Co to znaczy, że sporadycznie jeździ samochodem służbowym ? :D Jakie to ma w ogóle znaczenie w tym temacie?

Dziewczyna napisała tak pewnie dlatego, żeby przybliżyć jak bardzo związany z tematem jest bhpowie. Nie czepiałbym się tego, po prostu chciała przybliżyć sytuację. Dlatego też napisała, że jest członkiem komisji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi