Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
cepelia

Dokumentowanie zapoznania z oceną

5 postów w tym temacie

Cześć wszystkim!

Chciałam zapytać o pewną kwestię. Zapoznałam pracownika z oceną ryzyka zawodowego i on podpisał oświadczenie. Czy inspektor BHP też musi podpisać takie oświadczenie? Jest członkiem komisji, która dokonała tej oceny i sporadycznie jeździ samochodem służbowym.

Tak oczywiście. Takie dokumenty podpisują i ci którzy na danym stanowisku pracują i ci którzy szkolą.

Dnia 29.03.2017 o 14:00, Monia napisał:

Tak oczywiście. Takie dokumenty podpisują i ci którzy na danym stanowisku pracują i ci którzy szkolą.

Zgadzam się z Monią. Podpisać muszą wszyscy zainteresowani.

Dnia 27.03.2017 o 05:13, cepelia napisał:

Cześć wszystkim!

Chciałam zapytać o pewną kwestię. Zapoznałam pracownika z oceną ryzyka zawodowego i on podpisał oświadczenie. Czy inspektor BHP też musi podpisać takie oświadczenie? Jest członkiem komisji, która dokonała tej oceny i sporadycznie jeździ samochodem służbowym.

Co to znaczy, że sporadycznie jeździ samochodem służbowym ? :D Jakie to ma w ogóle znaczenie w tym temacie?

Dnia 4.04.2017 o 16:09, Marianek napisał:

Co to znaczy, że sporadycznie jeździ samochodem służbowym ? :D Jakie to ma w ogóle znaczenie w tym temacie?

Dziewczyna napisała tak pewnie dlatego, żeby przybliżyć jak bardzo związany z tematem jest bhpowie. Nie czepiałbym się tego, po prostu chciała przybliżyć sytuację. Dlatego też napisała, że jest członkiem komisji.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0