Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sonsty765

Kogo należy poinformować w przypadku stwierdzenia nieodpowiednich warunków sanitarno-higienicznych

Recommended Posts

Kogo należy poinformować w przypadku stwierdzenia nieodpowiednich warunków  sanitarno-higienicznych w restauracji?

Ostatnio u mnie na osiedlu w jednej knajpce zobaczyłam, jak szczury wychodziły z kosza na śmieci. Komu mam to zgłosić? jaka jest procedura?

Dnia 26.09.2016 o 17:04, Sonsty765 napisał:

Kogo należy poinformować w przypadku stwierdzenia nieodpowiednich warunków  sanitarno-higienicznych w restauracji?

Ostatnio u mnie na osiedlu w jednej knajpce zobaczyłam, jak szczury wychodziły z kosza na śmieci. Komu mam to zgłosić? jaka jest procedura?

Dzwonisz do sanepidu

Dnia ‎26‎.‎09‎.‎2016 o 17:04, Sonsty765 napisał:

W przypadku tego typu  niezgodności należy niezwłocznie zgłosić ten fakt podając szczegółowe dane do właściwego miejscowo państwowego powiatowego inspektora sanitarnego. I lepiej żebyś to zrobiła/zrobił bo to może zaoszczędzić kłopotów ze zdrowiem wielu osobom. Ja miałem kiedyś sytuacje kiedy znalazłem parę włosków w sałatce w knajpie w której jadłem ze znajomą. Na początku chcieliśmy to zostawić i olać, bo po co się wykłócać w takiej błahej sprawie. Potem jednak pomyślałem sobie że jeśli ja tego nie zgłoszę to nikt inny może tego nie zrobić. A skoro w jedzeniu były obecne włosy to także wiele innych rzeczy mogło się tam dziać. Bo to nie był mały włosek tylko wręcz pukiel włosów. Procedura jak procedura. Ty musisz zadzwonić i to zgłosić a reszta zajmą się oni.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować