Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Marysia80

Wspólne meetingi

6 postów w tym temacie

Witam

Piszę z pewną propozycją. Czy istnieją albo mogą zaistnieć pomysły na spotkania, które będą pewnym sposobem na doszkalanie? Wspieranie się? A tym samym rozszerzanie jakości naszej wspólnej pracy, działania? To tylko jakaś propozycja. Co Wy na to?  ( ja na to jak na lato)

Szkolenia dla BHPowców odbywają się, jakieś doszkalające ale nie są to raczej luźne grupy meetingowe, tylko organizowane spotkania przez profesjonalne firmy zajmujące się organizacją BHP.

Jaki masz pomysł na takie meetingi? Ja chętnie korzystam z forum i internetu, bo dla mnie to najlepsza dawka wiedzy. Zawsze chciałam brać udział w stowarzyszeniach dla bhpowców bo myślę, że one naprawde dużo by mi dały, zwłaszcza ze jestem na początku swojej drogi zawodowej i przydałyby mi się porady i wskazówki od bardziej doświadczonych osób. Ale mieszkam niestety trochę za daleko jakiegokolweik tego typu miejsca. Na szkolenie nie do końca też mogę dojechać, w tym momencie nie stać mnie na nie. Ale jeśli chodzi o poszerzanie wiedzy to bardzo polecam bloga na forum https://www.bhpex.pl/blog/ Dawka wiedzy porządna i bardzo rzetelna. 

Wątpię, żeby coś takiego wypaliło w luźniej formie, ludzie stracą szybko zapał do takich spotkań, ciężko dograć termin, żeby każdemu pasowało. Po za tym forum ma charakter ogólnopolski a nie regionalny więc też nie będzie tak, że wszyscy będą mieli blisko do jednego miejsca. Dlatego, może lepszym pomysłem byłaby jakaś grupa na Facebooku, gdzie można byłoby się w niezobowiązującej formie umówić się na jakieś rozmowy na skype. To ma chyba większy sens, tak mi się wydaję. 

Również nie widzę sensu w tym, żeby organizować jakieś spotkania. Zdecydowanie lepszym pomysłem faktycznie byłaby jakaś forma kontaktu elektronicznego, jednak mnie w zupełności wystarczy te forum, przynajmniej w obecnej chwili. 

Również nie widzę sensu w organizowaniu takich spotkań poprzez forum, nie ma to większego sensu ponieważ jesteśmy z całej Polski i bardzo ciężko byłoby coś sensownego zorganizować. Chyba, że coś w wakacje, żebyśmy mogli zorganizować jakieś spotkanie bardziej aktywnych użytkowników forum. Taka luźna propozycja.

Facebooka nie mam, więc jeżeli powstałaby jakaś grupa na tym portalu to również odpadam, niestety.  

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0