Skocz do zawartości

Daniel Marcisz

Członkowie
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Daniel Marcisz

 1. No i istotne wydaje mi się też to, aby co jakiś czas przeprowadzać próbne ewakuacje. Pozwoli to zweryfikować, czy pracownicy faktycznie wiedzą jak zachować się w sytuacji zagrożenia.
 2. A tak swoją drogą spotkał się już ktoś z takim przypadkiem, że z powodu braku wspomnianej klauzuli wyniknęły jakieś problemy?
 3. Tylko druga sprawa, że pracownicy często wysyłają CV z klauzulą dołączona automatycznie przez generator online, jednak niestety zapominają o jej ręcznym podpisaniu, a później zeskanowaniu CV. Przypuszczam że dołączenie takiej klauzuli samo przez się nie sprawia jeszcze, że pracownik zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych. Jak to widzicie?
 4. Takie incydenty mogą wskazywać na złą atmosferę w miejscu pracy i ukryte konflikty także pomiędzy pozostałymi pracownikami. Warto monitorować sytuację, aby wizerunek firmy na tym nie ucierpiał.
 5. Czas szkolenia nie jest tak ważny jak jego wartość merytoryczna oraz atrakcyjność dla pracowników. Warto może wcześniej skierować do personelu pracowniczego zapytanie, czego tak naprawdę oczekują od firmy szkoleniowej. Pozwoli to znacznie podnieść efektywność tego typu zajęć i ułatwi właściwy dobór organizacji szkoleniowej, zgodnie z preferencjami załogi.
 6. Przede wszystkim warto najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakie kompetencje zamierzamy wyposażyć pracowników, a także jakiego obszary wymagają wzmocnienia ich wiedzy i kwalifikacji. Dopiero posiadając taką wiedzę warto rozpocząć poszukiwania firmy szkoleniowej. Nie ma przecież sensu marnować czasu i pieniędzy na szkolenie, które nie okaże się przydatne w codziennej praktyce. Skuteczne narzędzie w celu rozpoznania faktycznych potrzeb pracowników stanowi badanie satysfakcji, w ramach którego zwykle potrzeby szkoleniowe stanowią jeden z bloków ankiety.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności