Skocz do zawartości

KamilM

Członkowie
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez KamilM

  1. Różnice między inspektorem, a specjalistą tkwią w zakresie obowiązków i uprawnień. Inspektor może wykonywać tylko czynności z obszaru ochrony przeciwpożarowej, które odnoszą się do obowiązków rządcy danego obiektu. Specjalista natomiast charakteryzuje się rozszerzonymi kwalifikacjami - może także wykonywać czynności, związane z innymi obszarami organizacji ochrony przeciwpożarowej.
  2. Dokładnie jak piszą Panowie wyżej. Należy upoważnić dosłownie wszystkich, którzy mają dostęp do danych - niezależnie czy formalnie są pracownikami firmy czy też nie. Niestety uzyskanie niezbędnych upoważnień nie zawsze przebiega szybko, gładko i bezproblemowo.
  3. Tak jak napisał kolega wyżej - jest sporo firm świadczących te usługi. Warto poszukać w internecie opinie na temat wybranej przez siebie, by mieć pewność, że nie będą to niepotrzebnie wyrzucone pieniądze. Wartość merytoryczna szkolenia świadczonego przez niektóre firmy pozostawia wiele do życzenia.
  4. Czy powinien naprawić swój błąd? Oczywiście. Jeśli faktycznie niedopatrzenie leży po stronie projektanta czy wykonawcy to właśnie on powinien pokryć koszty. Nie ulega wątpliwości, że obudowa musi koniecznie zostać wymieniona jeśli nie spełnia wymaganych norm w zakresie odporności przeciwogniowej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności