Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kronos

Kurs BHP przez internet

Recommended Posts

Marzena 45    4

Sadzę, że takie kursy nie zawsze się moga sprawdzić. Przede wszystkim należy wiedzieć, że indywidualna nauka w domu wymaga samozaparcia, aby nie rozpraszać się i ukończyć kurs. Nie ma też nauczyciela, który na bieżąco tłumaczyłby jakieś pytania lub niejasności i sprawdzałby skuteczność nauki osoby uczącej się. Ja chyba nie dałabym rady. 

KasiaK    0

Z tego co wiem, to kursy internetowe są bardzo podobne do tych tradycyjnych. Myślę, że są bardzo wygodne dla osób z mniejszych miejscowości. Dodatkowym plusem jest to, że samemu ustala się czas nauki - można go dostosować do swojego trybu dnia. Teraz też jest spora oferta takich kursów w internecie, które są o wiele tańsze i nowoczesne. 

Sonsty765    0

Z tego co wiem, to nie wszyscy moga odbyć szkolenia e - learningowego. W formie e-learningu szkolenie okresowe mogą odbyć pracownicy administracyjno-biurowi, inżynieryjno-techniczni, pracownicy służby bezpieczeństwa i higieny pracy, osoby będące pracodawcami bądź osoby kierujące pracownikami (np. brygadzista) oraz inni pracownicy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Słyszałem że istnieją takie kursy przez internet, ale domyślam się że są one dostępne tylko na niektóre stanowiska biurowe. Bardzo często szkolenie powinno się odbyć w miejscu pracy, więc taki kurs odpada.

Edytowano przez maciek0zielinski

Dnia 15.08.2016 o 00:13, Kronos napisał:

Cześć 

Mam pytanie, czy korzystaliście może z szkolenia BHP w formie e-learningu? Jak to wygląda od kuchni? Jak ono przebiega? Co wchodzi w jego skład? Jak wygląda sprawa z zaświadczeniem po zakończeniu takiego szkolenia?  

Trzeba iść z duchem czasu i jeżeli można coś załatwić drogą elektroniczną to dlaczego nie? Tylko chciałbym mieć pewność, że takie szkolenie jest coś warte i nie ustępuję jakością zwykłemu. 

Z tego co wiem, to nie są drogie takie szkolenia:

dla pracowników administracyjno-biurowych - 35 zł

dla pracowników inżynieryjno-technicznych -  45 zł

dla pracodawców i osób kierujących pracownikami - 60 zł

Michał    0
Dnia 4.10.2016 o 09:56, Nataliamisiek napisał:

Z tego co wiem, to nie są drogie takie szkolenia:

dla pracowników administracyjno-biurowych - 35 zł

dla pracowników inżynieryjno-technicznych -  45 zł

dla pracodawców i osób kierujących pracownikami - 60 zł

Faktycznie ceny nie są wysokie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować