Skocz do zawartości

Jak zostać ABI?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zostać ABI w firmie? Generalnie chciałabym pójść w tym kierunku, tyko nie wiem od czego zacząć. Czy skorzystać z kursów, które są oferowane na rynku, czy też mogę samemu się nauczyć niezbędnych rzeczy?

2. Na jakie zarobki może liczyć ABI?

Odnośnik do odpowiedzi

Mój znajomy pracuje jako ABI. Ukończył on Informatykę i przez pewien czas zajmował się po prostu programowaniem aplikacji. Po pewnym czasie, aby dodatkowo zarobić zrobił kursy na ABI-ego, w jakiejś prywatnej firmie. Trwały one chyba 4 dni (w weekendy po 6h), aby zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu ochrony danych osobowych. Potem nawiązał współpracę z jedną z firm i w ten sposób dorabia na tworzeniu instrukcji zarządzania systemem informatycznym i ich wdrażaniu.

Co do zarobków, to jest to tylko dorabianie. Ale z tego co wiem to nie narzeka. Za jedną instrukcję otrzymuje około 2 tys. zł, jednak jest trochę z tym roboty i nie wiem ile wychodzi zł/h.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
Dnia 7.10.2016 o 22:00, RestauracjaDomi napisał:

Mój znajomy pracuje jako ABI. Ukończył on Informatykę i przez pewien czas zajmował się po prostu programowaniem aplikacji. Po pewnym czasie, aby dodatkowo zarobić zrobił kursy na ABI-ego, w jakiejś prywatnej firmie. Trwały one chyba 4 dni (w weekendy po 6h), aby zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu ochrony danych osobowych. Potem nawiązał współpracę z jedną z firm i w ten sposób dorabia na tworzeniu instrukcji zarządzania systemem informatycznym i ich wdrażaniu.

Co do zarobków, to jest to tylko dorabianie. Ale z tego co wiem to nie narzeka. Za jedną instrukcję otrzymuje około 2 tys. zł, jednak jest trochę z tym roboty i nie wiem ile wychodzi zł/h.

Mógłbyś się dowiedzieć gdzie dokładnie robił te kursy? Mój znajomy szuka czegoś sprawdzonego.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności