Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szefowa

Jak zostać ABI?

Recommended Posts

Cześć, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zostać ABI w firmie? Generalnie chciałabym pójść w tym kierunku, tyko nie wiem od czego zacząć. Czy skorzystać z kursów, które są oferowane na rynku, czy też mogę samemu się nauczyć niezbędnych rzeczy?

2. Na jakie zarobki może liczyć ABI?

Mój znajomy pracuje jako ABI. Ukończył on Informatykę i przez pewien czas zajmował się po prostu programowaniem aplikacji. Po pewnym czasie, aby dodatkowo zarobić zrobił kursy na ABI-ego, w jakiejś prywatnej firmie. Trwały one chyba 4 dni (w weekendy po 6h), aby zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu ochrony danych osobowych. Potem nawiązał współpracę z jedną z firm i w ten sposób dorabia na tworzeniu instrukcji zarządzania systemem informatycznym i ich wdrażaniu.

Co do zarobków, to jest to tylko dorabianie. Ale z tego co wiem to nie narzeka. Za jedną instrukcję otrzymuje około 2 tys. zł, jednak jest trochę z tym roboty i nie wiem ile wychodzi zł/h.

Dnia 7.10.2016 o 22:00, RestauracjaDomi napisał:

Mój znajomy pracuje jako ABI. Ukończył on Informatykę i przez pewien czas zajmował się po prostu programowaniem aplikacji. Po pewnym czasie, aby dodatkowo zarobić zrobił kursy na ABI-ego, w jakiejś prywatnej firmie. Trwały one chyba 4 dni (w weekendy po 6h), aby zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu ochrony danych osobowych. Potem nawiązał współpracę z jedną z firm i w ten sposób dorabia na tworzeniu instrukcji zarządzania systemem informatycznym i ich wdrażaniu.

Co do zarobków, to jest to tylko dorabianie. Ale z tego co wiem to nie narzeka. Za jedną instrukcję otrzymuje około 2 tys. zł, jednak jest trochę z tym roboty i nie wiem ile wychodzi zł/h.

Mógłbyś się dowiedzieć gdzie dokładnie robił te kursy? Mój znajomy szuka czegoś sprawdzonego.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować