Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lexis

Koszt szkolenia bhp

Recommended Posts

Dawid P    0

Na jakie stanowisko? Cena za szkolenie wstępne, okresowe zwykłego pracownika waha się między 50-80 zł. Szkolenie pracodawcy, osoby kierującej pracownikami to już wyższe stawki od 180 zł do 200 zł. Sprecyzuj o jakie szkolenia dokładnie chodzi. 

juras    2

Szkolenie pracownika na stanowisku roboczym - 50 zł 

Szkolenie pracownika biurowego / administracyjnego - 50 zł

Pracodawca / kierownik - 130 zł 

Szkolenia wstępne - od 40 do 50 zł 

Ocena ryzyka zawodowego - od stanowiska 150 zł  

Bączek    0

Wszystko zależy jakie to ma być szkolenie, jednak osoby, które już Ci odpowiedziały podały plus/minus obowiązujące dzisiaj stawki za różne szkolenia. 

ArturBejm    2

Wystarczy rzucić okiem na informacje zawarte w cennikach poszczególnych firm.

Ale średnie stawki od osoby są rzędem 40-100 zł. Jednak warto zwrócić uwagę na możliwe do negocjacji obniżki, gdy mamy grupę większą, wtedy te koszty mogą spaść nawet do kwot rzędem 10/20 zł za osobę. Dlatego warto przeprowadzać je w większych grupach, aby finansowo było to opłacalne. Nowych pracowników samemu tez możemy przeszkolić, na podstawie materiałów z szkolenia.

KlaKu    0

Zrób rozeznanie w internecie jak wyglądają mniej więcej stawki w różnych firmach zajmujących się takimi szkoleniami. Dobrze też poszukać w najbliższej okolicy takich firm, zadzwoń, spytaj o cennik, spróbuj wynegocjować dobre ceny. U mnie bardzo często działało kiedy wracałem do tej samej firmy, byłem stałym klientem dodatkowo wśród znajomych oraz kontrahentów polecał firmę z której usług korzystałem. Dzięki temu mogłem zawsze liczyć na rabaty i zniżki, nawet kiedy nie udawało mi się uzbierać większej ilości osób do szkolenia, wtedy nawet nie korzystałem ze zniżki grupowej. Pamiętaj o tym, że każdy lubi i szanuję stałych klientów, którzy zapewniają mu zarobek. 

Zdarzało mi się płacić za szkolenie osoby na stanowisku kierowniczym tak jak za zwykłe szkolenie BHP. Podstawa to wracać do jednej i tej samej firmy i walczyć o rabaty. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować