Skocz do zawartości
Małami123

Urząd miasta a dane osobowe

Rekomendowane odpowiedzi

Czy urząd miasta ma obowiązek spełnić wobec swoich petentów obowiązek informacyjny z art. 24 ustawy o ochronie danych osobowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej, do urzędu miasta i innych organów władzy publicznej stosuje się przepisy ustawy o ochronie danych osobowych. A więc wszelkie obowiązki informacyjne, które wynikają z art. 23 oraz art. 24 uodo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Akurat kto jak kto, ale urzędy dbają o ochronę danych osobowych i wszystkich z tym związanych kwestii. Najczęściej na formularzach znajdziesz informacje o przesługujących Ci prawach.

Edytowane przez ZimnyDrań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×