Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Sonsty765

Czy jest możliwość prowadzenia dodatkowej działalności gastronomicznej w istniejącym zakładzie gastronomicznym.

4 posty w tym temacie

Jak w temacie, czy jest taka możliwość? pytam nawet ze strony prawnej, być może są jakieś regulacje prawne, które o tym mówią? jak sanepid się zapatruje na takie coś?

tego co wiem ,to raczej, nie, a mogłabyś rozwinąć myśl? bo nie do końca rozumiem jak ma być lokal gastronomiczny pod lokalem gastronicznym?

Dnia ‎27‎.‎09‎.‎2016 o 20:04, Małami123 napisał:

tego co wiem ,to raczej, nie, a mogłabyś rozwinąć myśl? bo nie do końca rozumiem jak ma być lokal gastronomiczny pod lokalem gastronicznym?

Koleżance chodzi chyba o rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z gastronomią w lokalu który już przechodził wyzite sanepidu i wszelkie inne akty prawne. Chyba chodzi o to żeby postawić tam nowy lokal bez aktualizowania badan, wizyt i całej kontroli. I według mnie jest to niemożliwe, bo każdy lokal gastronomiczny jest inny , nawet jeśli to tez ma być lokal gastronomiczny. To jednak wszelkie kontrole muszą zostać powtórzone. Przecież nie zakłada się działalności gospodarczej pod kogoś kto już ją ma, więc lokal też trzeba otworzyć od podstaw.

Dnia 29.11.2016 o 12:57, kosa napisał:

Koleżance chodzi chyba o rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z gastronomią w lokalu który już przechodził wyzite sanepidu i wszelkie inne akty prawne. Chyba chodzi o to żeby postawić tam nowy lokal bez aktualizowania badan, wizyt i całej kontroli. I według mnie jest to niemożliwe, bo każdy lokal gastronomiczny jest inny , nawet jeśli to tez ma być lokal gastronomiczny. To jednak wszelkie kontrole muszą zostać powtórzone. Przecież nie zakłada się działalności gospodarczej pod kogoś kto już ją ma, więc lokal też trzeba otworzyć od podstaw.

Jeśli to faktycznie o to chodzi założycielce tematu to oczywiście, że nie ma takiej opcji absolutnie. Każdy lokal musi zostać sprawdzony, skontrolowany itd. samodzielnie i nie może podczepiać się pod badania, kontrole i wizyty, które dotyczyły miejsc, które były tam w przeszłości. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0