Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiolabukow

Ocena ryzyka w zoo

Recommended Posts

Witam,
Czy ktoś z Was przygotowywał kiedyś taki dokument i może podzielić się swoją wiedzą?

Najbardziej interesują mnie zagrożenia biologiczne, jaką trzeba mieć wiedzę w tym zakresie?

Proszę o szczegółowe informacje. Mam takie zadanie na studiach.

Należy dokonać oceny stabilności ładunku (w celu ustalenia rodzaju sprzętu pomocniczego do zastosowania na stanowisku pracy) oraz koniecznie w przypadku pracy ze zwierzętami przestrzegać instrukcji bezpiecznego postępowania. Hmm mysle, że opinia weterynarza też się przyda. Na pewno. 

Sądzę, że przede wszystkim powinna być konsultacja z weterynarze. Zdecydowanie, zależy to również z jakimi zwierzętami będzie się miało kontakt.  wydaje mi się, ze powinny być wykonane również odpowiednie szczepienia. na pewno okresowe badania muszą być wykonywane. 

Na pewno konsultacja z weterynarze, obowiązkowe szczepienia pracowników, i cykliczne badania. Nie wiem jak często powinny być one wykonywane, ale na pewno częściej niż w przypadku pracy biurowej.

Dnia 28.09.2016 o 12:19, Nataliamisiek napisał:

A robiąc jakieś szkolenie nie powinieneś mieć od razu jakiś wytycznych dot. pracy?

Zdecydowanie, na pewno taka osoba musi mieć jakieś szkolenie, nie może być tak, że pracujesz w takim miejscu i nie masz wstępnego szkolenia. Ryzyko zawodowe hmmm no na pewno jakieś choroby, uczelnia..

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować