Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sonsty765

Czy ma ktoś jakieś materiały zarządzania ryzykiem?

Recommended Posts

Czy  ktoś ma jakieś materiały odnośnie programów zarządzania ryzykiem np. zakaz palenia, system utrzymania porządku?

Będę wdzięczna za wszelkie materiały lub linki. 

Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodzi ale oceny zarządzania ryzykiem można bez żadnych problemów zakupić w sklepie BHP. Jak dla mnie jest to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie. No i od razu pod ręką. :) Wszystko co jest związane z tym forum np. blog czy też sklep to moim zdaniem najlepsze rozwiązania. Poczytam co mnie interesuje, zakupię potrzebne rzeczy od razu i zaoszczędzę czas. 

Z tego co wiem, to tutaj na blogu znajdziesz wiele potrzebnych informacji, powinnaś poczytać. Być może w sklepie również są dostępne materiały szkoleniowe, właściwie to też nie sprecyzowałaś czego dokładnie potrzebujesz. Może określ się, mam coś na kompie, zawsze mogę coś podesłać. Wiem ,że na pewno znajdziesz tutaj materiały związane z zakazem palenia, ale nie pamiętam ceny, musiałabyś sprawdzić. 

A co ma system utrzymania porządku do zarządzania ryzykiem? Darmowych programów do ogólnego zarządzania ryzykiem nie ma, znacznie łatwiej jest to robić ręcznie, tym bardziej, że jest to preferowana forma, przez wielu spec. od bhp

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować