Skocz do zawartości
Telefix

Średnia cena za politykę bezpieczeństwa i instrukcję zarządzania systemem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jaka jest średnia cena za stworzenie obu tych dokumentów? Ostatnia kancelaria proponowała mi 1000zł. Może taniej jest powołać ABI, czy ewentualnie jakieś gotowe wzory za 300-400zł z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na oferii wstawiłem kiedyś ogłoszenie, aby stworzono dla mnie politykę bezpieczeństwa oraz instrukcję zarządzania systemem informatycznym. Najtaniej ktoś oferował stworzenie tych dokumentów za 400 zł, a najdrożej za 2500. Jest dość duży rozstrzał, przede wszystkim gdy idzie o doświadczenie określonych osób. Zajmują się tym zarówno duże kancelarie, jak i też osoby, które dopiero co skończyły studia prawnicze, albo nawet nie mają nic wspólnego z prawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wspomniał powyższy użytkownik ceny są bardzo zróżnicowane. Warto skorzystać z usług kogoś, kto ma duże, udokumentowane doświadczenie. Ma się wówczas pewność, że nie mamy do czynienia z totalnym laikiem. Z pewnością znajdziesz odpowiednią osobę lub kancelarię, która przygotuje to sumiennie i rzetelnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wiele firm w tym zakresie naciąga po prostu na kasę (nie mając żadnego pojęcia o ochronie danych osobowych, a tym bardziej wdrażania tych dokumentów). Dlatego nie polecam interesować się ceną, a zwracać uwagę na praktyczne umiejętności określonej osoby tj. wykonane projekty dla firm, szkolenia etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Skoro już padło takie zapytanie, to zachęcamy, by sprawdzić nasz cennik usług GIODO

Te ceny to są już z VAT? Można prosić o jakieś portofolio, więcej informacji o osobie, która tworzy politykę bezpieczeństwa lub instrukcję zarządzania systemem informatycznym?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×