Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Telefix

Średnia cena za politykę bezpieczeństwa i instrukcję zarządzania systemem

Recommended Posts

Dzień dobry, jaka jest średnia cena za stworzenie obu tych dokumentów? Ostatnia kancelaria proponowała mi 1000zł. Może taniej jest powołać ABI, czy ewentualnie jakieś gotowe wzory za 300-400zł z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu

Na oferii wstawiłem kiedyś ogłoszenie, aby stworzono dla mnie politykę bezpieczeństwa oraz instrukcję zarządzania systemem informatycznym. Najtaniej ktoś oferował stworzenie tych dokumentów za 400 zł, a najdrożej za 2500. Jest dość duży rozstrzał, przede wszystkim gdy idzie o doświadczenie określonych osób. Zajmują się tym zarówno duże kancelarie, jak i też osoby, które dopiero co skończyły studia prawnicze, albo nawet nie mają nic wspólnego z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu

Tak jak wspomniał powyższy użytkownik ceny są bardzo zróżnicowane. Warto skorzystać z usług kogoś, kto ma duże, udokumentowane doświadczenie. Ma się wówczas pewność, że nie mamy do czynienia z totalnym laikiem. Z pewnością znajdziesz odpowiednią osobę lub kancelarię, która przygotuje to sumiennie i rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu

Wiele firm w tym zakresie naciąga po prostu na kasę (nie mając żadnego pojęcia o ochronie danych osobowych, a tym bardziej wdrażania tych dokumentów). Dlatego nie polecam interesować się ceną, a zwracać uwagę na praktyczne umiejętności określonej osoby tj. wykonane projekty dla firm, szkolenia etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Cytat

Skoro już padło takie zapytanie, to zachęcamy, by sprawdzić nasz cennik usług GIODO

Te ceny to są już z VAT? Można prosić o jakieś portofolio, więcej informacji o osobie, która tworzy politykę bezpieczeństwa lub instrukcję zarządzania systemem informatycznym?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×