BHPEX Logo
Kontakt 68 411 40 00

Ochrona Danych Osobowych

Szkolenia ODO

Przeprowadzamy wszystkie wymagane szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych dla firm i instytucji, dzięki którym nabędziesz odpowiednią wiedzę oraz otrzymasz stosowny certyfikat. Prowadzimy szkolenia dla administratorów (ABI), pracodawców (ABI), pracowników, całych działów IT oraz audytorów.
Dowiedz się więcej

Outsourcing ABI

Udostępniamy firmom administratora bezpieczeństwa informacji, tworzymy niezbędną dokumentacje oraz utrzymujemy kontakty z GIODO.
Dowiedz się więcej

Dokumentacja ODO

Opracowujemy kompleksową dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych, wymaganą przez przepisy prawa. Zakres tej dokumentacji jest zgodny z wytycznymi GIODO.
Dowiedz się więcej

Zalety współpracy z nami

Z bezpieczeństwem sieci jesteśmy związani od 2002 roku

Pomyśl tylko o oszczędności czasu i pieniędzy. Nasza firma bierze na siebie wszystkie obowiązki, związane z ochroną danych osobowych, a Ty możesz skupić się na swojej głównej działalności. Zapewniamy stabilność. Jej gwarantem są stałe koszty usługi oraz ciągłość działania, spowodowane wieloletnią obecnością BHPEX na rynku świadczenia usług outsourcingu ABI.

W odróżnieniu od konkurencji, my zajmujemy się również kwestiami informatycznymi, mającymi na celu konfigurację komputerów i sieci. Dzięki nam, nie ma potrzeby zatrudniania informatyków. Działamy kompleksowo.

Zadbamy również o najwyższej jakości opiekę prawną, gwarantowaną przez doświadczony zespół prawników. Od lat specjalizujemy się w dziedzinie ochrony danych osobowych. W tym temacie jesteśmy jedną z wiodących marek na lokalnym rynku.

Na blogu

Zobacz najnowsze wpisy z działu: Ochrona Danych Osobowych

RODO czyli nowe obowiązki przedsiębiorcy

Blog - RODO czyli nowe obowiązki przedsiębiorcy
Z dniem 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać RODO. Jest to Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobo...
06/112017

Kamera w pracy nie może służyć do kontroli pracowników

Blog - Kamera w pracy nie może służyć do kontroli pracowników
Kamera w pracy, czyli monitoring nie będzie już mógł być wykorzystywany do nadzorowania, czy pracownik właściwie wykonuje swoje obowiązki.Zmiany w ustawie o ochronie danych osobowych Niedawno o...
23/102017
menu
dział GIODO