Skocz do zawartości

Jaka firma do szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, możecie mi polecić jakąś firmę, która przeprowadziła dla Was dobre szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych? Oprócz tego chciałabym poznać, czym kierowaliście się podczas wyboru odpowiednich szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych

Odnośnik do odpowiedzi

Ja szkolenie zleciłem kancelarii prawnej, która mnie obsługuje, od razu przy tworzeniu odpowiedniej dokumentacji. Było tak szybciej i od razu wiedziałem na czym stoję. Dostałem krótką informację prawną i na tej podstawie przekazałem dane pracownikom. Jeśli musisz szukać odpowiednich szkoleń, to zapytaj się w pobliskich kancelariach, które specjalizują się w zakresie ochrony danych osobowych.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

Jest sporo firm na rynku świadczących takie usługi. Organizują one wysokiej jakości szkolenia zgodne z obowiązującymi przepisami. Zawsze fajna opcja. Nie są to jakieś bardzo kosztowne rzeczy więc warto poszukać w internecie czy w pobliżu twojej miejscowości takiej firmy nie ma. Owszem można skorzystać z usług kancelarii tylko trzeba przeanalizować co nam się bardziej opłaca. Zarówno pod względem finansowym jak i merytorycznym. 

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisał kolega wyżej - jest sporo firm świadczących te usługi. Warto poszukać w internecie opinie na temat wybranej przez siebie, by mieć pewność, że nie będą to niepotrzebnie wyrzucone pieniądze. Wartość merytoryczna szkolenia świadczonego przez niektóre firmy pozostawia wiele do życzenia. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności