Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Monika.W

Jaka firma do szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych?

Recommended Posts

Cześć, możecie mi polecić jakąś firmę, która przeprowadziła dla Was dobre szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych? Oprócz tego chciałabym poznać, czym kierowaliście się podczas wyboru odpowiednich szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu

Ja szkolenie zleciłem kancelarii prawnej, która mnie obsługuje, od razu przy tworzeniu odpowiedniej dokumentacji. Było tak szybciej i od razu wiedziałem na czym stoję. Dostałem krótką informację prawną i na tej podstawie przekazałem dane pracownikom. Jeśli musisz szukać odpowiednich szkoleń, to zapytaj się w pobliskich kancelariach, które specjalizują się w zakresie ochrony danych osobowych.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu

Jest sporo firm na rynku świadczących takie usługi. Organizują one wysokiej jakości szkolenia zgodne z obowiązującymi przepisami. Zawsze fajna opcja. Nie są to jakieś bardzo kosztowne rzeczy więc warto poszukać w internecie czy w pobliżu twojej miejscowości takiej firmy nie ma. Owszem można skorzystać z usług kancelarii tylko trzeba przeanalizować co nam się bardziej opłaca. Zarówno pod względem finansowym jak i merytorycznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Tak jak napisał kolega wyżej - jest sporo firm świadczących te usługi. Warto poszukać w internecie opinie na temat wybranej przez siebie, by mieć pewność, że nie będą to niepotrzebnie wyrzucone pieniądze. Wartość merytoryczna szkolenia świadczonego przez niektóre firmy pozostawia wiele do życzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×