Skocz do zawartości

Znawca22

Członkowie
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Znawca22

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Jeśli mamy dostępu do ustawień routera, to można to zrobić w ustawieniach swojej karty sieciowej. Po prostu przypisać do niej stały adres IP i stałe ustawienia sieci.
 2. Windows 10 Enterprise spełnia potrzeby dużych i średnich firm, zapewniając informatykom kompleksowe zarządzanie urządzeniami i aplikacjami. Także to najwyższa półka
 3. Teoretycznie oferta darmowej aktualizacji systemu Windows 7 lub 8.1 do wersji Windows 10, dostępna przez aplikację „Uzyskaj system Windows 10” skończyła się 29 lipca 2016 r. (czyli w dniu wydania Win10), ale aktualizacja chyba dalej jest dostępna... ?
 4. Wystarczy przejrzeć ustawienia i zakładki Sieć i Internet - Zużycie danych. Tam mamy przycisk Ustaw limit. No i trzeba wybrać jaki limit ustawiamy - limit comiesięczny, jednorazowy lub bez ograniczeń czasowych. Następnie Limit transferu i Data resetowania limitu.
 5. Np. Sprawdź przycisk na routerze albo czy Wi-Fi jest włączone w ustawieniach routera
 6. Raczej to powszechnie znany fakt, że Google czyta nasze emaile. Prosty przykład potwierdzający: Jeśli wysyłamy komuś emaila i piszemy, że "przesyłamy załącznik", a zapominamy go podpiąć, to gmail automatycznie wyświetla informację, czy chcemy wysłać maila bez załącznika. Także są jakieś plusy ???
 7. Ważną rolę pełnią administratorzy - muszą (dobrze) skonfigurować zabezpieczenia. To może zmniejszyć ryzyko incydentów...
 8. 1Password jest przede wszystkim płatne - jakieś $49.99 na komputer...
 9. Jest wiele programów, które dają możliwość sprawdzenia, jakie urządzenia są podłączone do sieci Wi-Fi.
 10. To ja dorzucę od siebie o niewspieranych aplikacjach biurowych typu Office < 2007 ? No niestety są narażone na ataki (np. można uruchomić kod z prawami admina).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności