Skocz do zawartości

AdaMic

Członkowie
  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez AdaMic

  1. Nie na własnej skórze, ale na skórze męża doświadczona, polecam przystąpienie do zbiorowego systemu zarządzania jakością. Koszty, które poniósł na samym początku dzięki zmianom, jakie zostały wprowadzone w firmie i, jakie co jakiś są jeszcze udoskonalane dzięki audytom są niewymiernie duże. Tak na prawdę firma nie ucierpiała, bo straciła te kilka tysięcy ale zyskała dobre zmiany. A słyszałam już słowa krytyki, że koszty są duże, a korzyści małe. Nie zgadzam się z nimi.
  2. Witajcie, prowadzę firmę jednoosobową i jestem jej jedynym pracownikiem. Teraz jednak w najbliższym czasie ulegnie to zmianie i muszę zatrudnić kogoś do pomocy. Zdecydowałam, że będzie to na razie stażysta, który zatrudniony będzie na umowę próbną na 3 miesiące i potem zobaczę czy przedłużę jego umowę,, na stanowisko stałe. Czy w tej sytuacji, kiedy będzie on stażystą w mojej firmie, mam obowiązek przeprowadzać szkolenie BHP?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności