Skocz do zawartości

AdaMic

Członkowie
  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O AdaMic

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. Nie na własnej skórze, ale na skórze męża doświadczona, polecam przystąpienie do zbiorowego systemu zarządzania jakością. Koszty, które poniósł na samym początku dzięki zmianom, jakie zostały wprowadzone w firmie i, jakie co jakiś są jeszcze udoskonalane dzięki audytom są niewymiernie duże. Tak na prawdę firma nie ucierpiała, bo straciła te kilka tysięcy ale zyskała dobre zmiany. A słyszałam już słowa krytyki, że koszty są duże, a korzyści małe. Nie zgadzam się z nimi.
  2. Witajcie, prowadzę firmę jednoosobową i jestem jej jedynym pracownikiem. Teraz jednak w najbliższym czasie ulegnie to zmianie i muszę zatrudnić kogoś do pomocy. Zdecydowałam, że będzie to na razie stażysta, który zatrudniony będzie na umowę próbną na 3 miesiące i potem zobaczę czy przedłużę jego umowę,, na stanowisko stałe. Czy w tej sytuacji, kiedy będzie on stażystą w mojej firmie, mam obowiązek przeprowadzać szkolenie BHP?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności