Skocz do zawartości

Leszek77

Członkowie
  • Liczba zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana Leszek77 w dniu 22 Września 2016

Użytkownicy przyznają Leszek77 punkty reputacji!

Reputacja

2 Nie wyróżnia się

O Leszek77

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. Wydaje mi się, że każda osoba, która została odpowiednio przeszkolona, może przeprowadzić szkolenie pierwszej pomocy w zakładzie pracy dla pracowników. W każdej firmie musi być wyznaczona osoba/osoby, który w razie wypadku jest zobowiązana udzielić pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.
  2. Myślę, że standardowe czujniki dymu nie wykryją e-papierosa. Nigdy nie spotkałem się, żeby jakikolwiek tego typu sprzęt na niego zareagował. Być może należałoby zainwestować wówczas w jakiś naprawdę drogi, porządny sprzęt, choć nie wiem czy to w ogóle pomoże. Chętnie poczytam opinie innych w tym temacie.
  3. Nie zgodzę się z tym. Renta nie przysługuje przy stopniu niepełnosprawności - Zespół do spraw orzekania o niepełnosprawności to jedno, a komisja z ZUS to całkowicie odrębna sprawa. Można mieć orzeczenie z ZUS z grupą inwalidzką i dostawać rentę, nie mając orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności