Skocz do zawartości
Ericson

Informatyk do sprawdzenia instrukcji zarządzania

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy konsultowaliście instrukcję zarządzania z informatykiem? Niestety, u nas w firmie nie ma żadnego informatyka, a sama nie jestem w stanie sprawdzić, czy będziemy w stanie wykonać wszystkie postanowienia, które są narzucane przez prawo. Czy moglibyście polecić jakiegoś informatyka z Warszawy, które zajmuje się tematem ochrony danych osobowych?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie musi być to informatyk nawet, po studiach niekoniecznie ktoś musi wiedzieć w jaki sposób zarządzać grupami w Windowsie etc. Z tego też powodu lepiej jest jakiegoś ABI poszukać, który wytłumaczy nam wszystko na spokojnie i dokładnie. Mym zdaniem napisanie i wprowadzenie instrukcji zarządzania w firmie przez jedną osobę będzie z pewnością lepszym rozwiązaniem, niż rozbijanie tych czynności na dwie osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jest wiele firm, które oferują usługi typu dokumenty + wprowadzenie w życie. Ja słyszałem, że wiele osób korzysta z firmy IT sector, która działa w tym zakresie z danymi osobowymi i oferuje właśnie podobne usługi. W google ich znajdziesz, chociaż ceny są dość wysokie :/ bo od 1500 zł do ponad 4000 zł życzą sobie za taką dokumentacją :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj kogoś kto zajmuje się "help desk", oni zazwyczaj wiedzą w jaki sposób zarządzać uprawnieniami etc. Na goldenline, czy linkedin jest pełno ogłoszeń, które oferuje swoje usługi w it. Z drugiej strony możesz po prostu skorzystać z gotowych rozwiązań firm, które zajmują się wdrażaniem instrukcji, albo też jakoś ABI po informatyce przygarnąć. Opcji jest wiele ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×