Skocz do zawartości
Ericson

Informatyk do sprawdzenia instrukcji zarządzania

Recommended Posts

Dzień dobry, czy konsultowaliście instrukcję zarządzania z informatykiem? Niestety, u nas w firmie nie ma żadnego informatyka, a sama nie jestem w stanie sprawdzić, czy będziemy w stanie wykonać wszystkie postanowienia, które są narzucane przez prawo. Czy moglibyście polecić jakiegoś informatyka z Warszawy, które zajmuje się tematem ochrony danych osobowych?

Pozdrawiam

Nie musi być to informatyk nawet, po studiach niekoniecznie ktoś musi wiedzieć w jaki sposób zarządzać grupami w Windowsie etc. Z tego też powodu lepiej jest jakiegoś ABI poszukać, który wytłumaczy nam wszystko na spokojnie i dokładnie. Mym zdaniem napisanie i wprowadzenie instrukcji zarządzania w firmie przez jedną osobę będzie z pewnością lepszym rozwiązaniem, niż rozbijanie tych czynności na dwie osoby.

Jest wiele firm, które oferują usługi typu dokumenty + wprowadzenie w życie. Ja słyszałem, że wiele osób korzysta z firmy IT sector, która działa w tym zakresie z danymi osobowymi i oferuje właśnie podobne usługi. W google ich znajdziesz, chociaż ceny są dość wysokie :/ bo od 1500 zł do ponad 4000 zł życzą sobie za taką dokumentacją :(

Poszukaj kogoś kto zajmuje się "help desk", oni zazwyczaj wiedzą w jaki sposób zarządzać uprawnieniami etc. Na goldenline, czy linkedin jest pełno ogłoszeń, które oferuje swoje usługi w it. Z drugiej strony możesz po prostu skorzystać z gotowych rozwiązań firm, które zajmują się wdrażaniem instrukcji, albo też jakoś ABI po informatyce przygarnąć. Opcji jest wiele ..

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się