Skocz do zawartości

Edward

Członkowie
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Edward

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Panie Olafie. Zawsze napełniamy gąśnice zwłaszza jak gasiłeś tak długo że nie wiesz czy nie zużyłes większości. Nie ma się co zastanawiać tym bardziej jak masz takie przygody z drewnem w domu.
 2. Ustawodawcy ? A kto to ? Zapewne juz nie są w sejmie..... tyle kadencji minęło....
 3. To prawda, przy czym wszelakie zapoznawanie pracowników z przepisami ppoż - powinno być wykonane przez osobę z uprawnieniami ppoż - ABY SPEŁNIĆ wymagania tej ustawy ( i przepisów wykonawczych wydanych na jej mocy) o ochronie ppoż. IBP - min. Inspektor ppoż Rozmieszczenie gaśnic - min. inspektor ppoż zapoznanie pracowników - min. inspektor ppoż itp. to co w Art. 4.
 4. Myli sie Pan, panie Piotrze, oj myli się Pan. Prosze przeczytać kilka artykułów dalej tej samej ustawy jest i o uprawnieniach.
 5. Nie, nie musi być to inspektor ppoż. Może być "wykładowca i instruktor posiadający zasób wiedzy, doświadczenie zawodowe i przygotowanie dydaktyczne zapewniające właściwą realizację programów szkolenia;". Czyli również bhp- owiec. Ale... no właśnie..... ale wtedy to oznacza, ze oprócz szkolenia bhp - należy przeprowadzić OSOBNE szkolenie z ochrony ppoż - prowadzone przez inspektora ppoż. wiec... wniosek z tego taki , ze najlepiej jest jakby szkolenie okresowe w części ppoż - prowadził OD RAZU inspektor ppoż. Wszystkich zaś uprzedzam iż mieszanie Ustaw - kończy się źle Inną jest Ustawa
 6. Tak, jest to ustawa o ochronie przeciwpożarowej. Art.4.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności