Skocz do zawartości

Edward

Członkowie
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Edward

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. O to mi chodziło. Bo połowa tematu nie jest na temat. Dziękuję za wskazówki. Temat uważam za zamknięty.
 2. dzięki za wskazówki. Dużo nie na temat ale nie zaszkodzi. Czyli chcąc prowadzić szkolenia napewno nie jest potrzebny kurs pedagogiczny. Proszę o krótką i zwięzłą wypowiedź. Proszę o podanie podstaw prawnych.
 3. Chciałbym iść na takie podyplomowe studia. Pracodawca umożliwi mi obycie się w temacie i nabranie doświadczenia. Czy po tym roku praktyki mam jakieś nowe możliwości? Czy chcąc prowadzić potem szkolenia wymagany jest kurs pedagogiczny bo takie info znalazłem?
 4. Witajcie, co oprócz ukończenia studiów podyplomowych w zakresie BHP trzeba zrobić aby prowadzić działalność gospodarczą zajmująca się organizowaniem szkoleń z zakresu BHP (wstępnych i okresowych) ? Bo czytam, szukam i rozbieżne rzeczy znalazłem.
 5. Panie Jakubie Humorystycznie zapytam - "Czy pan używa ..." skoro o tym pisze ???
 6. Tomek Co do toalet - "jest" - szukaj w rozprządzeniu bhp
 7. Panie Jakubie W tym konkretnym przypadku uwaga ma znaczenie bo PIS a PIP to są dwie odrębne instytucje - Obie nie maja jednak nic do szukania w fakturach - jak sie to mówi "Mogą sobie nos do ... wsadzić - a w rejestry owszem ale tylko może PIP. Dlatego środki mogę mieć nawet z przemytu -Ważne abym mógł udokumentować ( rejestry, kwity, kartoteki itp.) że pracownicy je otrzymują Darku Jeżeli faktycznie jest tak jak piszesz - to luzik !!!!!!!
 8. Ludzie nie straszcie chłopa - "nie taki diabeł straszny jak go malują" A z tymi fakturami ( panie Jakubie) to przegiecie - sanepid ma guzik do faktur. Moge mieć środki ... nawet z przemytu - byle odpowiadały normom.
 9. (dobra to wystaw pan te zaświadczenie, my juz wszystko wiemy..) Tadeusz Niestety, nie tylko u Ciebie to wystepuje - ukruciłem to jednak -"więc jestem wrogiem nr 1. - bo się czepiam"
 10. Patryk Niestety masz racje - często jest to syzyfowa praca, lub walka z wiatrakami
 11. Tadeuszu, Joanno. Być behapowcem to znaczy nic innego jak być idioto odpornym na głupote ludzką
 12. Tadeuszu Ja zostałem behapowcem w momencie - gdy stanąłem przed dylematem "co robić dalej w zyciu" , zmienić firmę czy zostać. A że akurat padła taka propozycja ze strony szefostwa gdyż prowadziłem ochr. ppoż zakładu - zostałem nim. Początek "taki sobie, bez entuzjazmu" - ale im dalej wciagałem sie w robotę tym bardziej robota zaczęła być ciekawą - a i spojrzenie na "bezpieczeństwo pracy" zmieniło sie znaczaco. To i owo udało mi się w firmie zmienić, coś poprawić - a co najważniejsze "ludzie mnie nauczyli rozumu" i otworzyli mi oczy na ich kuriozalne pomysły - niby ułatwiajace im robotę.
 13. Panie Olafie. Zawsze napełniamy gąśnice zwłaszza jak gasiłeś tak długo że nie wiesz czy nie zużyłes większości. Nie ma się co zastanawiać tym bardziej jak masz takie przygody z drewnem w domu.
 14. Ustawodawcy ? A kto to ? Zapewne juz nie są w sejmie..... tyle kadencji minęło....
 15. To prawda, przy czym wszelakie zapoznawanie pracowników z przepisami ppoż - powinno być wykonane przez osobę z uprawnieniami ppoż - ABY SPEŁNIĆ wymagania tej ustawy ( i przepisów wykonawczych wydanych na jej mocy) o ochronie ppoż. IBP - min. Inspektor ppoż Rozmieszczenie gaśnic - min. inspektor ppoż zapoznanie pracowników - min. inspektor ppoż itp. to co w Art. 4.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...