Skocz do zawartości

Olaf

Członkowie
  • Liczba zawartości

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Olaf

  • Tytuł
    Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Na pana Darka zawsze można liczyć, dzięki. I tak zanim to przeczytałem, to gaśnica była już napełniona, ale teraz już przynajmniej wiem, że dla bezpieczeństwa powinn się to robić obojętnie ile czasu mi zajęło gaszenie czy ile środka gaśniczego wydaje się, że zużyłem.
  2. kupiłem tą wodną mgłową ogniochron. Tam jest 3l środka gaśniczego. Ale szczerze mówiąc trochę spanikowałem i nie wiem czy nie zużyłem większości. Bezpieczniej będzie chyba napełnić, nie?
  3. ja się zgadzam z twoją początkową wypowiedzą. kupuje gaśnice przez internet i jestem spokojniejszy.
  4. nie mówimy o egzaminie tylko o poziomie prezentowanej przez nich wiedzy (lub też nie chcieli się nią dzielić, bo w końcu chleb im zabieramy... :))
  5. z tym się zgodzę, niestety - strażacy nie prezentują zbyt wysokiego poziomu - przynajmniej Ci, których ja spotkałem. Potwierdził to również kurs - zamiast wycieczki do zakładu (w ramowym programie), zabrali nas na Jasną Górę... I fakt, nie rzadko zdarza się, że trzeba po nich takie dokumenty, o których piszesz, poprawiać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności