Skocz do zawartości

rocekt

Członkowie
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O rocekt

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ale jeżeli pracownicy kradną to dlaczego by nie instalować kamer w łazience? Prywatność to jedna sprawa ale działanie na szkodę pracodawcy poprzez kradzież to całkowicie inna sprawa!
 2. Bierz stalową, większa pewność. Może i aluminiowa jest lżejsza i przez to bardziej poręczną ale zapewnia mniejsze bezpieczeństwo pracownikowi.
 3. Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi i pomoc! Trochę czasu tutaj nie zaglądałem i nie miałem pojęcia, że aż tyle postów w moim temacie się nazbiera. Dzięki! Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem tego, jak pomocnych ludzi znalazłem na tym forum w sieci! Nie spodziewałem się tego kompletnie i bardzo miło się zaskoczyłem! Artykuł Nemo okazał się bardzo pomocny, przeczytałem i zdecydowanie mam już więcej w głowie. Zastosuję tak jak pisał, że w regulaminie jest wymagany kask u operatora. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
 4. Powierzchnia pomieszczenia dla 3-5 dzieci powinna wynosić co najmniej 16 m² (dot. każdego pomieszczenia). W przypadku liczby dzieci powyżej 5, powierzchnia ulega zwiększeniu na każde kolejne dziecko, z tym, że: powierzchnia przypadająca na kolejne dziecko wynosi co najmniej 2 m², jeżeli czas pobytu dziecka nie przekracza 5 godzin dziennie, powierzchnia przypadająca na kolejne dziecko wynosi co najmniej 2,5 m², jeżeli czas pobytu dziecka przekracza 5 godzin dziennie. Lokal, w którym tworzony i prowadzony jest: żłobek - posiada co najmniej dwa pomieszczenia, w tym jedno prz
 5. Witam, czy operator wózka musi zawsze mieć na głowie kask? Nawet kiedy kabina wózka jest zabudowana? Pracownicy burzą się, że teraz w te upały nie chcą ich nosić, że nie są im potrzebne. Jakieś podstawy prawne?
 6. A wiecie może jakie są kary za brak UDT wózka? Próbowałem coś znaleźć w internecie ale bez większych sukcesów...
 7. Nie, nie trzeba informować PIPu. Nie jest to wypadek ciężki.
 8. Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Czyli tak na chłopski rozum lepiej po prostu ich wyposażyć w buty do kostki. Ale jednak najpierw to skonsultuję z pracownikami oraz dokonam oceny ryzyka zawodowego.
 9. Dzięki, czyli jest tak jak myślałem. Nie będę zakładał kolejnego tematu i zapytam jeszcze tutaj, jak wygląda sytuacja z butami dla operatora wózka widłowego? Czy muszę go wyposażyć w obuwie ochronne do kostki?
 10. Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że piszę w dobrej sekcji. Mam następujące pytanie. Czy operator wózka widłowego musi na badaniach mieć zrobione psychotesty? Czy jest to wymagane? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam serdecznie!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...