Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałam w czwartek wypadek przy pracy, przy przeżucaniu towaru strzeliło mi w nadgarstku... Zawinelam rękę w bandaż i pracowałam dalej, w piątek poszłam do pracy ale ból się nasilał i po pracy pojechałam na pogotowie. Lekarz stwierdził skręcenie i naderwanie nadgarstka z podejrzeniem złamania kości... Niestety powiedziałam że stało się to w domu. Co zrobić żeby to odkręcić i żeby wypadek był uznany za wypadek przy pracy? Proszę o pomoc bo we wtorek idę do tego lekarza... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To po co skłamałaś? Dlaczego nie powiedziałaś jak było. Oj coś tu jest grubymi nićmi szyte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak powiedziałam bo bałam się o pracę. Ale wszystko już załatwione, lekarz napisał na wypisie że w pracy i przybił pieczątkę... W pracy Pani kierownik wszystko zgłosiła... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś miałam taką sytuację,  natychmiast powiedziałem o tym kierownikowowi i odzyskałem pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale pytanie dotyczy czegoś innego. Pewnie autorka dawno już rozwiązała sytuację jednak chodziło o to, ze skłamała lekarzowi, ze wypadek był w domu ale nie był w pracy.W takiej sytuacji ciężko będzie odzyskać odszkodowanie.Bo z tego co wiem to pieniądze z ubezpieczenia w pracy obowiązują na wypadki w pracy,

Mozna uzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia prywatnego. Ale będą to na pewno o wiele niższe pieniądze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi