Skocz do zawartości

Berliar

Członkowie
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Berliar

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Informacja z serwisu Wikipedia: Dane osobowe – termin prawny, który w prawie polskim został zdefiniowany w ustawie o ochronie danych osobowych. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważano wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. W obecnych czasach warto jest zwracać szczególna uwagę na ochronę danych osobowych bo ich wyciek może nas sporo kosztować....
 2. Nie ma takiej opcji. Nie ma tutaj znaczenia czy dokumenty pochodzą od lekarza prywatnie czy od lekarza na fundusz. Są to dokumenty od lekarza. I zarówno te i te są wazne. Jeśli jednak uznają się, ze są sfałszowane to dochodzenie nie bedzie prowadzone w Twoim kierunku. Ale w kierunku lekarza, który takie dokumenty wystawił.
 3. Miał do tego prawo. Zmywalnia naczyń jest miejscem obowiązkowym w takiej restauracji. Bez znaczenia jest to czy wykładasz papierem te tacki czy nie. Każda tacka może się wybrudzić i w jaki sposób będziesz je utrzymywał w czystości? Podasz jedzenie na tej samej brudnej tacce kolejnemu klientowi?
 4. Takie zachowanie jest zdecydowanie nie odpowiednie. Jednak sprawy tego typu sa trudne bo mamy tutaj do czynienia ze słowem przeciwko słowu i trudno będzie na pewno udowodnić winę tej drugiej osoby. Sam widzę tutaj jedynie jedna mozliwość.Mianowicie skontaktowanie się z pracodawcą który powinien rozwiązać sprawę polubownie.
 5. Ale pytanie dotyczy czegoś innego. Pewnie autorka dawno już rozwiązała sytuację jednak chodziło o to, ze skłamała lekarzowi, ze wypadek był w domu ale nie był w pracy.W takiej sytuacji ciężko będzie odzyskać odszkodowanie.Bo z tego co wiem to pieniądze z ubezpieczenia w pracy obowiązują na wypadki w pracy, Mozna uzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia prywatnego. Ale będą to na pewno o wiele niższe pieniądze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...