Skocz do zawartości
MartaKr

Szkolenie BHP przy uzyciu platformy e-elarnigowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem student Politechnik Lubelskiej i pisze artykuł na temat wpływu szkolenia BHP przy użyciu platformy e-leranigowej na kształtowanie świadomości społecznej. W tym celu mam prośbę do osób które brały udział w takim szkoleniu o poświęcenie kilku minut na uzupełnienie ankiety w linku podanym poniżej. Ankiety zostaną wykorzystane do celów badawczych, Z góry dziękuję za poświęcony czas  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że tego typu szkolenia to przyszłość. Zobaczcie ile czasu oszczędzamy na dojazdach, na organizowaniu całej otoczki szkolenia. W ten sposób same szkolenie jest tańsze i bardziej dostępne. Będzie popyt, będzie podaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele osób nie do końca ufa e-learningowi, no i  szczerze mówiąc też się do nich zaliczałem- chociaż pozytywnie się zaskoczyłem. Brałem udział w szkoleniu firmy Meritum na Auditora wewnętrznego systemu BHP wg wymagań normy PN-N 18001:2004. Nie sądziłem, że cokolwiek zostanie mi w głowie, kiedy będę tylko siedział przed komputerem. A zostało! Polecam e-learning.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kursy BHP online to nowoczesne podejście do zdobywania wiedzy, taka forma wyjścia naprzeciw nowym pokoleniom, które większość czynności realizują za pomocą strefy internetowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi