Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie co zrobić z pracownikiem, który twierdzi, że ma alergię na kurz i roztocza, ale nie przedłożył żadnych papierów o tym świadczących? Czy to może być spowodowane po prostu wiosną, a nie brakiem czystości w pomieszczeniach?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym sobie dała spokój z takim pracownikiem, ale nie w tym sęk jak wnioskuję. Bo znaleźć dobrego pracownika to też sztuka. Ale jeśli wziąć tę sprawę na poważnie to może to właśnie jest spowodowane wiosną - pełno teraz wszelkiego rodzaju kurzu w powietrzu? Może minie? Zastanów się czy to nie tak, bo np. mój syn z każdą wiosną strasznie się na takie rzeczy skarży, ale potem mu mija. 

Odnośnik do odpowiedzi

A według mnie to wszystko jest możliwe. Może pomieszczenie było niedawno malowane albo wykładzina była czyszczona chemicznie? Jeśli wcześniej w innych warunkach albo zakładach pracy ta osoba nie miała alergii to może być możliwe że farba na ścianach albo pozostałości po środkach chemicznych sprawiły, że coś jest nie tak. 

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności