Skocz do zawartości

Katowice - szkolenie z ochrony danych osobowych


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy znacie jakąś szkołę w Katowicach, która zajmuje się szkoleniem z zakresu ochrony danych osobowych i moglibyście mi ich polecić? Nie chcę brać najtańszej firmy, bo prowadzę głównie działalność, która opiera się na przetwarzaniu danych osobowych (pracuję w branży telemarketingu). Moi pracownicy powinni być świadomości odpowiedzialności karnej, cywilnej etc. za naruszenie ochrony danych.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Może weź kogoś, kto zajmuje się audytem norm ISO 27001. Podstawy obowiązującego prawa z pewnością Ci wytłumaczy, a jeśli masz politykę bezpieczeństwa i instrukcję opartą na tej normie, to tym bardziej będziesz spokojny o to, że wszystko jest zgodne z prawem i dokumentami w firmie. Najgorzej jak kupiłeś gotowce, albo nie masz kontaktu z kimś, kto Ci to stworzył - wtedy pozostaje szukać szczęścia w polu :) Ale generalnie zwracaj uwagę na praktykę, a nie wiedzę teoretyczną

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
Dnia 5.09.2016 o 23:28, William napisał:

Cześć, czy znacie jakąś szkołę w Katowicach, która zajmuje się szkoleniem z zakresu ochrony danych osobowych i moglibyście mi ich polecić? Nie chcę brać najtańszej firmy, bo prowadzę głównie działalność, która opiera się na przetwarzaniu danych osobowych (pracuję w branży telemarketingu). Moi pracownicy powinni być świadomości odpowiedzialności karnej, cywilnej etc. za naruszenie ochrony danych.

Pozdrawiam

Najlepiej poszukaj w jakiś stacjonarnych miejscach, nie radzę szukać online, bo można natknąć się na ludzi, którzy niewiele o temacie wiedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności