Skocz do zawartości

malwina777

Członkowie
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez malwina777

  1. Zwracaj uwagę na materiał wykonania. Masz do wyboru drewniane, aluminiowe i płaszczyznowe. No i szklane. To jakie wybierzesz zależy od tego gdzie mają się mieścić. Czy mają być estetyczne czy to nie ma tak wielkiego znaczenia. Muszą być funkcjonalne i bezpieczne.
  2. Inspektor Ppoż. uprawniony jest wyłącznie do wykonywania czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej, które odnoszą się do obowiązków władającego budynkiem, obiektem budowlanym lub terenem. Specjalista Ppoż. posiada kwalifikacje rozszerzone o możliwość wykonywania czynności obejmujących również inne obszary organizacji ochrony przeciwpożarowej np. organizację ochrony przeciwpożarowej na terenie gminy, powiatu czy województwa.
  3. A atest nie powinien być przy towarze? Gdy ja kupowałam drzwi PPOŻ to miałam taki razem z instrukcją montażu.
  4. Tak jak w tytule, czy są jakieś specjalne wymagania dotyczącego takiego rodzaju działalności?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności