Skocz do zawartości

Dawid

Członkowie
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Dawid

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Podaj proszę paragraf, który mówi, że użytkownicy obiektu (również nauczyciele) "muszą umieć" posługiwać się sprzętem. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Właściciel ma obowiązek wyposażyć budynek w podręczny sprzęt gaśniczy, a nikt nie ma obowiązku go użyć. Ewentualnie przeszkolone osoby. Resztę spraw reguluje Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, do której wpisuje się obowiązki poszczególnych jednostek.
 2. Podstawowe pytanie jest takie, gdzie te drzwi mają być zamontowane. Przykładowo jeśli chodzi o wydzielenie kotłowni, to trzeba zajrzeć do paragrafu 220 Warunków Technicznych i sprawdzić jakie powinny być. Druga sprawa, drzwi przeciwpożarowe są urządzeniem przeciwpożarowym, czyli tak jak napisał Sonsty765 powinny posiadać odpowiednie dokumenty oraz powinny być poddawane przeglądom nie rzadziej niż raz w roku. Trzecia sprawa, czy projekt przewiduje takie drzwi? I tak dalej i tak dalej, bez konkretnego określenia do jakich celów można by tu przytaczać masę paragrafów, które mówią jakie drzwi i gd
 3. Chodzi o oznaczenie znakiem czy kontrolką? Najlepiej na kontrolce napisać "NIESPRAWNY", ewentualnie można wpisać wydajność (która faktycznie jest).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...